Hurraa!!!

Ja see ei ole hilinenud pühadetervitus. See on rõõmuhõise. Tegelikult hõiskasin juba kolmapäeval, usun, et vähemalt Tallinna rahvas pidi seda kuulma. Astusin hommikul kaalule ja ei uskunud oma silmi, number 7 oligi ette tulnud! Ära hõiska enne õhtut, mõtlesin omaette, tavaliselt olen kaalunud kolmapäeva õhtuti. Ette rutates pean ütlema, et õhtul oligi kaal pisut suurem, aga 7 jäi ikkagi püsima. 79,6 täpsemalt, seega -6,4 kg aga jällegi ainult -1cm ja seegi kintsult.

Suure rõõmuga kimasin õue ilusat ilma nautima. 8 km kõndimist. Köömes, ütlete? Minu jaoks ei ole. Mul on oma süsteem, 5 postivahet täie auruga, 5 postivahet tõmban hinge. Keskmiselt tuleb 6 km tunnis ja koju jõuan ikka higist nõretavana. Ja seekord oli esimene kord üle pikkade aastate, kui oleks tahtnud joosta. Fitlap annab tiivad! Minu jooksmised on paraku omal ajal ära joostud. Usun, et olen umbes 8 aastaga oma elust jooksnud rohkem, kui nii mõnigi terve elu jooksul. 5 korda nädalas tegin trenni, spordilaagrites 3×7 korda nädalas…Ja lisaks kogu vaba aeg möödus suvel palliplatsil või ratta seljas, talvel uiskudel. Siis tuli tüli treeneriga, spordist loobumine, kiire kaalutõus ja kõik muu, mis sellise rumala käitumise peale tulla võib. Käesoleval ajal võin ainult lastelastele jutustada, kuidas karistuseks jutuajamise eest trennis pidime tegema 50 kätekõverdust või 50 kõhulihast varbseinal või kaldpinnal. Tõestada ei saa. No ei saa ma veel kätekõverdustega hakkama! Käed on ikka eriliselt nõrgad. Arsti poolt on mulle lubatud bassein ja jalgratas, kõndimine ka, aga joosta ei tohi. Ah, mis ma virisen, spordisaalis leiaks ju treener kohe harjutusd, mida teha. Ja kodus võib ju ka trenni teha. Ja teengi. Aga spordisaali ei ole veel jõudnud. Küll jõuan ka sinna.

Nüüd on juba selgelt näha see müstiline koht, kust kaovad kilod nii, et sentimeetrid ei kao. See on ju see "päästerõngas"! Veel "on", mitte "oli", sest umbes sama palju on veel alles. Aga kahjuks ma seda kohta alguses ei mõõtnud. Härra soovitas küll, iga kell võin ju oma kilod tagasi süüa, ära mõõta ja siis otsast pihta alustada. Aga ei, tänan!

Päikest ja ilusat nädalavahetust kõigile.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod