Hiline hommik

Kell on üks. Trenn tehtud, hommikusöök söödud, viimased postitused loetud. Jah, just, hommikusöök, sest magasin väga pikalt. Tervis on täna tunduvalt parem kui eile.

See blogide lugemine on mul tegelikult nagu mingi sõltuvus juba, esimese asjana peale hommikutrenni peab kohe lugema, isegi hommikusöök võib oodata…Kunagi eelmise nädala alguses mõtlesin, et oleks tore, kui postituse all oleks mingi kastike, kuhu saaks panna linnukese, et olen lugenud. Iga kord ei ole aega või tuju kommenteerida, aga tahaks blogi autorile teada anda, et loen, et olen teiega, et elan kaasa. Suur oli mu üllatus, kui reede õhtul avastasin, et Fitlapi tiim on mu mõtteid lugenud ja nüüd näeme kõik, et lugejaid on ikka päris palju. Tore!

Veel üks mõte, mida oleks väga huvitav teada. Muidugi, võib-olla on mul kahe silma vahele jäänud ja kusagil on selline statistika olemas. Nimelt, kui palju kilosid ja sentimeetreid me kõik kokku oleme tänu fitlapile kaotanud? Tegin prooviks mõned lihtsad tehted ja sain ka kõige tagasihoidlikumate arvudega utoopilised kogused. Registreeritud kasutajaid on 33607, arvestasin, et vähemalt pooled neist on aktiivsed kasutajad ja kaotavad nädalas pool kilo. See teeb nädalas 16 803 kilo, kuus umbes 33 607 kilo, aastas 403 284 kilo ja see on ju üle 403 tonni kaotatud pekki aastas! Kas teie kujutate seda ette? Aga kui arvestada juurde pereliikmed ja see tõsiasi, et mõni kaotab nädalas palju rohkem? Sama lugu sentimeetritega. Kui kasutada samasugust arvutuskäiku ja võtta aluseks 2 cm kaotust nädalas, siis aastas teeb see 1 613 088 cm, mis on üle 16 kilomeetri! Aga mõned kaotavad ju nädalas 8, 10 ja enamgi sentimeetreid? Kas poleks hea mõte kõik PÄRISELT kokku lugeda?

Ja veel üks mõte (kirjutasin ju, et olen viimase ajal oma mõtteriiulitel kevadpuhastust teinud). Meil võiks siin olla mingi kasutatud riiete "pärandamine". Ma ei mõtle, et nüüd päris täikaks peaks minema! Aga no inimene, kes langetab kaalu 20-30 kg ja enamgi, vajab mingeid vahepealses suuruses riideid, mida tal kahe kuu pärast enam vaja ei ole. Eriti just pidulikku riietust. Võiks ju siin välja hüüda, et mul see või teine asi mingi sümboolse tasu eest ära anda. Minul küll endal seda muret ei ole, mul kapis riideid suurustes 38-48. Ja need suuremad jagan sugulastele, kes mitte ei saa aru, milline mõnu on jälle mahtuda riietesse, mis on paar aastat kapis peidus olnud.

Ja nüüd algab lõpuks mu teguderohke 100 plaaniga päev. Kui enne ööd hakkama saan, kirjutan õhtul veel toitumisest, mida siiamaani olen kogu aeg edasi lükanud. Meil Tallinnas on ilus päiksepaisteline ilm ja kuigi olen kodune, teeb see tuju paremaks. Päikest kõigile akna taha ja hinge!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod