137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Avarii ja uuenenud mõttemaailm.


See juhtus jällesad. Ja jälle reede hommikul! Miks jälle? Sest aasta tagasi alles oli avarii! Ei, mitte Fitlapi mõistes avarii, ikka autoga. Mitte ei saa aru, mis kana sel taevaisal minuga kitkuda on. Milliste käskude vastu ma eksinud olen (peab 10 käsku üle vaatama, või oli neid 7?) või mis hullusid pattusid mu vanemad teinud on, mis kõik minu kaela nuheldakse??? Ja-ja, ma tean küll, et tuleb muuta suhtumist ja mõelda sedapidi, et hea, et ise viga ei saanud, aga sellegipoolest ei suuda ma mitte kuidagi rõõmustada selle üle, et mingi süüdimatu neid vaatab kõrvalteelt peateele vasakpööret sooritades hoopis paremale ja pärast pauku on kole üllatunud, et vasakult võib ka auto tullaangry. Ei olnud blondiin, vägagi brünett oli. No ja tema vabandamisest tõepoolest kergem ei hakanud. Kael valutab siiamaani. Seekord on autoga vähemalt võimalik liigelda, niikaua kui auto esindus ja kindlustus maid jagavad.

Aga vot selle mõttemaailmaga on tõesti midagi lahti. Tegelikult tegin selle avastastuse juba enne jaanipäeva. Tõime siis Proua Ämma meile külla. Lõpuks oli ta piisavalt terve, et meie valdused üle vaadata. Lonkas küll hullusti, aga vahepeal unustas ära, et mul on aknad igasse ilmakaarde ja sibas õues ringi nagu noor neid, et aga jõuaks kõik nurgad üle vaadatawink. Hommikusöögi lauas, kui ta oma toitu nokkis ja ahhetas pojukesele, et küll ta naine sööb ikka palju, otsustasin teema mujale viia ja rääkisin tobedast unenäost, mida näinud olin. Viga! See pidi ikka nii paha uni olema ja nii halba tähendama, et parem on koju jääda, pea padja alla pista ja tekk ka veel igaks juhuks üle tõmmata (vabandan, minu liialduscheeky). Viisime ta koju ja läksime shoppama. No ja kujutage ette, kolme tunniga proovisin ära kümneid asju, no ei sobinud! Lõpuks oligi mul ostetud rinnahoidja ja kolm paari alukaid. Kodus selgus lisaks, et rinnahoidja ei sobi ja alukad oli Härra oma pükse proovides proovikabiini jätnudangry. No kas ei tee viha??? Aga tegelikult alles järgmisel päeval taipasin, et mul ei tulnud isegi mõttepojukest, et lohutaks end shokolaadi või mõnusa dringiga. Sama ka peale avariid. Mitte et oleks tahtnud ja keelanud endale, vaid ausalt, ei tulnud seda mõtetki pähe. Ja vot see on midagi, mille üle ma siirast rõõmu tunnen ja taas kord kiidan Fitlapi taevani!!!

Oh, sai oma raske saatuse üle kurdetud ja hakkaski pisut kergem. Küll on hea, et te olemas olete!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67086 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva