Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Šokolaad – mmmmmmmm :)

Tere!

Nädakake ja veidi veel siin oldud, siis seda teist korda nüüd. Kaalulangus 400g, jah, pole just kiita. See aga väga realistlik, sest selle sees kolm päeva sünnipäevapidu ja ausalt, jõin veini ja sõin kook ja muud head ning paremat. Oi, see kook oli superhea kõrvitsa toorjuustus kook. Mõtisklesin, et äkki annaks seda Fitlap retseptiks ka teha, võtan ükspäev igatahes ette ja kui õnnestub, siis jagan ka :).

Postituse pealkiri šokolaad vajab nüüd ka selgitust. Mina nimelt olen šokohoolik ja seda päriselt. Nii kaua, kui ennast mäletan, siis olen seda söönud nagu leiba, ikka vähemalt 100g tahvel korraga. Lapsena oli tavaline, et jalutasin kaks korda päevas poodi, üle kilomeetri oli tee, et šokolaadi osta. Kui 90-ndate alguses poes midagi saada polnud, šokolaadi ei näinud kuude kaupa, saamisest rääkimata, siis olin hulluks minemas.

Kuni mul kaaluprobleeme polnud,  seni lasin sel maiusel hea maitsta ilma piirideta ja nii ilu see aastaid.

Kuidas aga nüüd? Nüüd on nii, et reeglina keeldun. Mittesõltlastel on hea öelda, et tükikese ju ikka võib, palju selles ikka neid kaloreid. Jah, aga nemad ei tea seda tunnet, et kui tüki saad, siis pead kõik saama. Mul pole küll alkoholismi, aga arvan, et ehk alkohoolikutel on sarnaselt, et kui pitsi võtad, siis pidama ei saa. 

Muidugi ei saa alkoholi sõltuvust ja šokolaadi ühte patta panna ja seepärast ei kavatse ma sellest täielikult loobuda. Nüüd ongi nii, söön harva, aga siis ei piira kogust. Olgem ausad ega palju üle 100 g korraga ei suuda kah :D. Juba mõnda aega seisis mul töö juures sahtlis šokolaad ja täna tuli hirmus isu peale ning nii ma selle nahka panin. Ausalt, ainult korraks tuli süümekas, aga ajasin selle päris kiiresti ära. Ja nautisin seda hetke.

Praegu on süda rahul, õhtusöõk sai tavapärane Fitlapi retsept, fetajuustu salat arbuusiga. Juustu panin tiba vähem. Üldse olengi teinud nii, et kui teinekord kusagilt veidi üle läheb, siis näpistan mujalt veidi vähemaks. Ei propageeri enda teguviisi, aga eks igaüks peab igal pool just oma raja leidma. Ma enda jaoks katsun ka siin Fitlapis oma moe järgi teha. Vot ega ei teagi, kas seda siis enam Fitllapiks tohibki nimetada 😀 , aga loodame, et sellise jutu eest siit välja ei visata 😀 

Nädala lõpp lubab veidi paremat ilma juba ja ehk saab õues ja aias rohkem toimetada, et saab kehalise tegevuse ka kirja panna. Arvan küll, et rehitsemine võiks aeroobse liikumise alla paigutada.

ilusat ilma!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod