136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sünnipäev Viru Folgil


Kaheteistkümnendal augustil nii mõned kümned aastad tagasi sündisin täiesti ideaalkaalus 😀 ja nüüd oli see nädal, kus seda suurepärast sündmust tuli tähistada. Selleks otsustasime perega minna kohe kolmeks päevaks Viru Folgile. Sinnani oli see nädal kulgenud suhteliselt rutiinselt – normaalne toitumine, hommikuvõimlemine, kepikõnd.Võtsin nõuks, et vähemalt proovin toituda Folgil nii mõistlikult kui võimalik. Grillliha salatiga ja borš on ju okei, kebabirullis oli ka ainult liha ja salat ning kastmega ei priisatud, aga Uulitsa kohvik pakkus sibulamoosi ja õige hea kotletiga burgerit ning seda ma sünnipäeval ka sõin. Kuna meid oli suurem kamp, siis keegi ikka ostis krõberäime või vahvlit, mida oli vaja proovida ja nii see paraku läks. Püüdsin olla vee joomisega tubli, aga sinna vahele mekutasin ikka tumedat õlut ja kookose siidrit, mis oli päris huvitava maitsega, ning veel üht teist, mis kuidagi toitumiskavasse ei mahtunud.See-eest olid Käsmus lavad üksteisest üsna kaugel ja pidi ikka päris palju vantsima. Abiks seegi.

Sünnipäevaks kinkisid abikaasa ja pojad mulle kella, või on tal miski peenem nimi 🙂 see loeb samme, läbitud kilomeetrid, kaotatud kilokaloreid (kuhu need küll kaovad? 🙂 ) ja muud. Nüüd siis jälgin oma samme. Algul põnev teada ka. Saan ikka õhtuse jalutusringiga 10 000 täis. Ühel õhtul oli 50 puudu, siis kõndisin voodi ees täis 🙂 Igaühel omad veidrused 😀 See siis motveerib mind ikka ka natuke.

Aga hommikuvõimlemist olen teinud neli nädalat igal hommikul, väljaarvatud Folgi viimasel päeval, kui öösel oli torm. Siis oli kõik nii vastikult märg ja mina ise folgitamisest väsinud. Aga ühel päeval sai Folgil küll Võsu rannas võimeldud ja meiega ühines ka "Kiivikas" tagareas, nagu pildilt näha 😀Pärast kosutav suplus meres, see on ikka mõnus. Tõmbab tšakrad lahti, nagu armastan naljatada. Kuidagi hakkab juba nii minema, et keha juba hommikul nõuab seda võimlemist. Algul ei saa vedama, pärast pidama. Nagu ikka 🙂 Selles osas küll loodan, et järjekindlus tekitab selle positiivse sõltuvuse.

Ahh ja pühapäeva õhtul näitas kaal siis pool kilo rohkem, kui nädal tagasi 🙁 Nüüd tuleb ennast käsile võtta. Esimene tähtaeg, 1. september, pole enam kaugel ja kuhugi tuleb kaotada veel 1,8 kg.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marju B
10563 lugemist / 7 fänni
Minust

Naine parimais aastas :) ema kolmele pojale ja loodetavasti tore abikaasa oma mehele ;D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea abiline kui endal motivatsiooni on !!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva