Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Never give up

Ostsin omale motiveeriva kirjaga särgi 🙂 Never give up (kahjuks eesti keelseid ei leia). Ükskõik, mis vahepeal ette ei tule, ära anna alla. Kaalujälgijas oli kunagi tore rühmajuht, kes ütles, et isegi kui sa toitud tervislikult ja liigud tervislikult kasvõi nädala, siis oled sa selle aja päästnud oma elus.Kirjutaksingi täna asjadest, mis selle kuue tervisliku nädalaga on eriti toredasti. Abikaasa on rahul selle arenguga, et meie peres saab nüüd hommikuti putru, mida ma meie kooselu algul ei viitsinud eriti teha. Nüüd küll natuke kauem kui need kuus nädalat saab hommikuti seemneputru. Seemned segan kõik kokku (chia, kõrvitsa, päevalille, mooni, lina, seesami) ühte purki ja sealt uhan pudru sisse, nii kaks supilusikat pere pudrukogusele. Ja siis on pudru mõnusalt krõmpsuv ja tervislik.Liikumine on muutunud lausa sõltuvuseks.Mina, kellel polnud enne probleeme mõnusalt diivanil lösutamisega siis nüüd on õhtul kohe vajadus minna jalutama ja ajab suisa närviliseks, kui on mõni üritus ja kuidagi ei jõua. Ei teadnudki, et sellised  asjad suudavad laiskuse tõrjuda ja tekitada hoopis tunde, ma tahan. Puhas sõltuvus 🙂 Hommikul tõusen suisa varem, kui on vaja kuhugi kella peale minna, et jõuaks võimelda. Ja see kõik on andnud selle mõnusa tunde, et olen hakanud oma taljet taas tundma ja riided istuvad paremini. 

Söömisega selline lugu, et nüüd tuleb ikkagi hommikul või eelmine õhtu välja mõelda, mida kokkata, et ei tekiks seda – kiireltmidagikõhtu värki ja pärast nii paha tunne. Toitu kulub meil nüüd küll vähem, sest abikaasa minuga kambas ja kui vanasti läks ikka enamasti mitu portsu toitu ühe eine ajal, siis nüüd on reegel see, et üks taldrikutäis ja kõik! Sööme AEGLASELT 🙂  mida enne muidugi ei teinud. Ja seetõttu jääb tihti toitu ka järgmiseks toidukorraks, aeg ka kokku hoitud.

Tegeleda tuleb veel nende mõnusate koosviibimisega. Ka sellel nädalal oli meil väike tore saunaõhtu, sõbrad tõid juustu ja oliive, vinnutatud vorsti(mmm minu lemmik, sellest ennast paksuks sõingi) ise ka tegin snäkse ja nii see läks. Oli see küll viimane neljas toidukord aga lobisedes käis käsi liiga tihti suu juurde 🙁  Magusaks tegin küll tagasihoidliku marjakoogi – lehtaigen, marjad ning kõik.Aga sellest kilo kahesajast grammist, mis nädala sees oli maha läinud jäi tänaseks alles ainult kakssada. NEVER GIVE UP. Nii, et edasi sõbrad 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse