136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Minu Augustibluus


Möödus kolmas nädal aruka toitumise ja aktiivse liikumisega. Reedel külastasime abikaasaga Haapsalu Augustibluusi, kus võõrustas meid Salva kindlustus, pakkudes head paremat.Eelmistel nädalatel ei olnudki patupäevi, nagu lepingusse sai pandud, aga bluusil käik osutus küll päris patuseks. Hõrgutav külmlaud, rebitud sealiha veinikastmes, lisandiks köögiviljad, juustud, veinipokaal, jäätis, kook kell 22 – oooo jaa… Aga hilisest koogist rõõmu ei tundnudki, kõht läks hoopis raskeks. Enam nii ei tee – otsustatud 🙂 Ülejäänud nädal kulgeski bluusi rütmis. Bluus on teatavasti kaeblik aeglase tempoga laul, mis tihti räägib esitaja enda elust ja läbielamistest (kannatustest). Tekst ja meloodia on sageli improviseeritud….

Kui kaks eelmist nädalat sain hakkama ilma magustoiduta, siis sellel nädalal haaras kesknädalal hirmus magustoidu isu ja kuna põõsad on praegu sõstardest pungil, siis otsustasin lõunasele supile lisaks teha magustoitu. Riccota kohupiim, hapukoor, natuke pruuni suhkrut ja marju. Tehtud-söödud. Süda rahul 🙂

Sel nädalal sai lausa neljal päeval forelli söödud (Rimis oli soodne kalal käia). Kõrvale ikka lillkapsas, brokoli, suvikõrvits ja porgand; kahte viimast saab juba toredasti oma aiast.

Vee joomine jäi sellel nädalal ka kahel päeval natuke unarusse – mõnel päeval kohe ei lähe see vesi. Tavaliselt teen omale 1,5 liitrise kannu vett, kuhu lisan sidrunit, paar tera roosat soola ja teelusikaotsaga soodat. Nii ta päeva jooksul ära joongi, lisaks hommikusele kahele tassile taimeteele. Praegu on eriti mõnusad saialill, raudrohi, meliss, tilliõisikud, pune…..

Liikumises õnneks mingeid järelandmisi ei toimunud: igal hommikul võimlemine, nüüd siis juba 21 päeva järjest. Arvestades, et ma pole viitsinud kunagi eriti trenni teha, siis olen ikka paid väärt 🙂 Õhtul kepikõnniring kohaliku ujumiskohani, kus muide käisin siis ühel päeval koos mehega ujumas, juhhuuu 🙂 ja et oleks vaheldust, ajasime rattad välja. Mina siis sellel aastal esimest korda sadulas ja kohe oli ka raskus pakiraamil – 23kg neljaaastast Brunot. Ei saa just öelda, et kerge oli, aga hakkama ma sain.Minu bluusinädal lõppes siiski positiivselt – läinud 200 grammi on ikka parem kui juurde tulnud kilo. Hommikul näitas kaal suisa 1,4 kg vähem, aga olen märganud, et päeva jooksul joodav vesi ja söök võivad lisada õhtuks suisa 2kg. Seepärast kaalungi ennast pühapäeval peale hommiku ja lõunasööki, aga enne oodet ja õhtusööki. Siis on sedasi enam-vähem 🙂 Eks näis, kas august möödub bluusirütmis või…… järgmine nädal siis Viru Folk 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marju B
10564 lugemist / 7 fänni
Minust

Naine parimais aastas :) ema kolmele pojale ja loodetavasti tore abikaasa oma mehele ;D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea abiline kui endal motivatsiooni on !!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva