137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kooli kokkutulek – 28 aastat hiljem :)


Sellel nädalal sai mälestustes tagasi rännatud. Toimus minu põhikooli vilistlaspidu. Noorusajast on mul palju lugusid meeles ja kokkutulekul sõbranna imestas, kuidas ma nii palju mäletan. Olen olnud terve elu vaatleja ja paljud olukorrad on mulle eriti eredalt meeles. Usun, et ikka selleks, et neist õppida ja targemana edasi minna. Juhan Liiv on öelnud: "Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta." Möödunu aitab tulevikus paremaid otsuseid teha.

Lehitsesin enne kokkutulekule minekut vanu albumeid, et seda aega meenutada ja kalleid klassikaaslaseid üle vaadata. 28 aastat on kiirelt lennanud ja mind on ikka rohkem kui siis 🙂 Aga toredat inimest peabki parajalt palju olema 😛

Üllatuseks leidsin oma klassis laualt anatoomia 9. klassi eksami kaustiku, mis oli jäänud klassijuhataja kätte. Nüüd, 28 aastat hiljem, jõudis see mälestus minuni. Mingis vanuses tahtsin arstiks saada. Vist mitte veel 9. klassi lõpus, aga huvi inimese anatoomia ja psüholoogia vastu on olnud mul terve elu. Olin märkinud, et vastasin piletit nr. 10:

1. Ensüümid, nende osa seedimises;

2. Infektsiooniliste haiguste vältimine.

Tarvilikud teadmised. Arstiks ma küll ei saanud, aga tänu huvile pööran nüüd rohkem tähelepanu tervislikumale toidule, liikumisele, vaimule. See kaustik on nüüd mul nagu piibel inimese ehitusest. Järgin põhimõtet, et kõiges oleks mõõdukus – tarbimises, liikumises, emotsioonides ja ka patustamistes 🙂 

Nädal kulges muidu täitsa graafikus püsides. Viis korda võimlemist, kaks õhtust jalutuskäiku. Ühel päeval oli imeline talveilm, sai käidud mööda lumist linna ja imetletud majade jõulukaunistusi. Luban endale endiselt neli toidukorda päevas. Patutoidukorraks kujunesid kliendi toodud Maiuspala kommid – suisa 5tk korraga. See-eest sai isu korralikult täis 🙂

Mind aitab tublisti see, et tegin pojaga teise eesmärkide lepingu. Kuidas ma saan seda mitte täita, kui ootan oma lastelt lubaduste ja eesmärkide täitmist? Kamandada oskame kõik, aga kas me ka ise nende nõudmiste järgi toimime? See on väljakutse 🙂 Innustada eeskujuga ja – oh imet – mulle on tulnud tagasisidet mitmelt poolt, et minu blogimine on inimesi innustanud. See teeb küll rõõmu!

Sellel nädalal kaotasin oma kaunidusest pool kilo. Liigume rõõmsalt jõulude, oma unistuste või siis hoopiski hingerahu poole – olla rahul enda ja maailmaga!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marju B
10682 lugemist / 7 fänni
Minust

Naine parimais aastas :) ema kolmele pojale ja loodetavasti tore abikaasa oma mehele ;D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea abiline kui endal motivatsiooni on !!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom