Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Esimene eesmärk – TÄIDETUD !!!

Saabus esimene september, minu esimene eesmärk kaalulangetamisel. Kes luges minu esimest blogipostitust, nägi lepingut, mis pojaga sõlmisin. Lubatud punkte täitsin usinasti, eriti uhke olin järjepideva võimlemise üle. Selle seitsme nädala jooksul jäi vahele ainult üks päev. Kõndimisega vist kolm. Uskumatu, kui hea energia annab liikumine! Kohe tahangi rõõmust hõisata, et kui vaheeesmärk oli 82 jõuda 77 kilogrammini siis esimese septembri hommikul oli rõõm suur, kui kaal näitas täpselt 75 juhuuuuu – 7 kilogrammi 7 nädalaga. Ilma liikumiseta poleks kaalulangus kindlasti nii kiire olnud. Kõige rohkem muutus vööjoon, lausa 9 cm kadunud (üks asi ka, mille kadumise üle on siiras heameel 🙂 Aga annan aru, et see on väike samm, järjepidev tuleb olla nüüd terve elutee ja see on juba keerulisem. Ka sellel seitsme nädala jooksul tuli ettel, et kaal ei langenud vaid tuli juurde 🙁 aga mõtesin – rahu ainult rahu, alla ei tohi anda, olen lihtsal järjekindel. Viimasel nädalal mõtlesin ja vaatasin hoolega, mida sõin ja ka kaalusin üle. Tulemuseks oligi – 2,7 kg nädalaga. Aga muidugi uhasin võimelda ka, lisaks Heikki võimlemisele, leidsin youtoubist kena näitsiku, kellel sellised 10 minutised kavad erinevate kehaosade treenimiseks. Neid tegin veel lisaks.

Toitudest tõstaks esile värskekapsahautist, mida meeldib süüa nii kartuliga kui ilma ja külmsupp, mis läheb ajaga ainult paremaks, nii et jagus mitmeks toidukorraks. Toitumiskava on ikka mugav küll, lööd aga toiduaine sisse, mis isutab ja midagi ikka leiab.Otsustasin oma toitumiskavasse lisadaga ka smootid või boostid, need on ju mõnusad supertoidud. Sellel nädalal siis kahel päeval oligi ühe toidukorra asemel smooti ja üllatavalt toitvad olid. Täiskõhu tunne oli isegi veel uue toidukorra ajal, samas ei olnud kõhul raske tunne. See mulle meeldib!!! Järgmisel nädalal proovin siis kolme päevalist smooti väljakutset 🙂 vaatan kui hea kerge kõhul hakkab. Edaspidi plaanin jätta ikka selliseks vahepalaks või hommikut sellega alustada. Jälle mida uut vahelduseks 🙂 Aga nüüd rõõmsalt edasi järgmiste eesmärkide juurde ja siis jääb üle oma lemmikkaalus püsida!!! Edu meile kõigile 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse