137738 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimene eesmärk – TÄIDETUD !!!


Saabus esimene september, minu esimene eesmärk kaalulangetamisel. Kes luges minu esimest blogipostitust, nägi lepingut, mis pojaga sõlmisin. Lubatud punkte täitsin usinasti, eriti uhke olin järjepideva võimlemise üle. Selle seitsme nädala jooksul jäi vahele ainult üks päev. Kõndimisega vist kolm. Uskumatu, kui hea energia annab liikumine! Kohe tahangi rõõmust hõisata, et kui vaheeesmärk oli 82 jõuda 77 kilogrammini siis esimese septembri hommikul oli rõõm suur, kui kaal näitas täpselt 75 juhuuuuu – 7 kilogrammi 7 nädalaga. Ilma liikumiseta poleks kaalulangus kindlasti nii kiire olnud. Kõige rohkem muutus vööjoon, lausa 9 cm kadunud (üks asi ka, mille kadumise üle on siiras heameel 🙂 Aga annan aru, et see on väike samm, järjepidev tuleb olla nüüd terve elutee ja see on juba keerulisem. Ka sellel seitsme nädala jooksul tuli ettel, et kaal ei langenud vaid tuli juurde 🙁 aga mõtesin – rahu ainult rahu, alla ei tohi anda, olen lihtsal järjekindel. Viimasel nädalal mõtlesin ja vaatasin hoolega, mida sõin ja ka kaalusin üle. Tulemuseks oligi – 2,7 kg nädalaga. Aga muidugi uhasin võimelda ka, lisaks Heikki võimlemisele, leidsin youtoubist kena näitsiku, kellel sellised 10 minutised kavad erinevate kehaosade treenimiseks. Neid tegin veel lisaks.

Toitudest tõstaks esile värskekapsahautist, mida meeldib süüa nii kartuliga kui ilma ja külmsupp, mis läheb ajaga ainult paremaks, nii et jagus mitmeks toidukorraks. Toitumiskava on ikka mugav küll, lööd aga toiduaine sisse, mis isutab ja midagi ikka leiab.Otsustasin oma toitumiskavasse lisadaga ka smootid või boostid, need on ju mõnusad supertoidud. Sellel nädalal siis kahel päeval oligi ühe toidukorra asemel smooti ja üllatavalt toitvad olid. Täiskõhu tunne oli isegi veel uue toidukorra ajal, samas ei olnud kõhul raske tunne. See mulle meeldib!!! Järgmisel nädalal proovin siis kolme päevalist smooti väljakutset 🙂 vaatan kui hea kerge kõhul hakkab. Edaspidi plaanin jätta ikka selliseks vahepalaks või hommikut sellega alustada. Jälle mida uut vahelduseks 🙂 Aga nüüd rõõmsalt edasi järgmiste eesmärkide juurde ja siis jääb üle oma lemmikkaalus püsida!!! Edu meile kõigile 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marju B
10672 lugemist / 7 fänni
Minust

Naine parimais aastas :) ema kolmele pojale ja loodetavasti tore abikaasa oma mehele ;D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea abiline kui endal motivatsiooni on !!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva