120785 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Hmmm, kui maitsvad…


Uskumatu aga minu esimesele blogile järgneb siiski ka teine, kuigi see blogi värk on veel võõras smiley Aga nüüd asja juurde. Mulle hakkab see Fitlap iga päevaga järjest rohkem meeldima. Ütleks nii, et olen vaikselt viisi juba sõltuvusescheeky No tegelikult ka… Kust veel saab nii palju retsepte ja millest saab veel nii maitsvaid toite valmistada.

Kui muidu oli kodus üheks mureks, mida söögiks valmistada siis nüüd seda muret pole. Ainuüksi mõte, et mida hommisöögiks või õhtusöögiks teha võisid peast halliks minna. Aga nüüd õhtul tead juba mis hommikusöögiks ja saad terve oma nädala menüü paika panna. Kusjuures ma oma fitlapi hullusega olen vaikselt ka mehe kaasanud sellesse. Kui tavaliselt ostis ise toidukraami ära siis nüüd helistab ja küsib, et kuule mis sul seal menüüs oli ning mida, kui palju vaja on? Samas teeb see mulle ainult heameelt, kui sööme kõik ikka üheskoos ja tervislikult.

Oleme küll üsna rohelised veel siin aga selle kuu ajaga on meil juba tekkinud oma lemmikud. Usun, et see kindlasti muutub, kuna pole ju paljusid retsepte jõudnud teha. Hetkel on minu üks vaieldamatu lemmikuks saanud vürtsikas veiseliha supp. Olen seda suppi juba kaks korda teinud selle lühikese aja jooksul. Isegi lastele meeldib see supp väga, kuigi jah, mees ütles, et temale oli see supp pisut krehvtine. Kui muidu ma ei kannata värvuselt punaseid ja krehvtiseid tooteid süüa nagu nt ketsup,  seljankat, igasugused grillikastmed jne siis fitlapi toitudega ei ole seda juhust veel olnud, et peale sööki hakkaks kõrvetama.

Samuti on meie pere lemmikuks saanud soojad einevõileivad. Oleme perega ka ikka teinud hommikuti sooju ahjusaiu-leibu aga nii nagu fitlap seda välja pakkus siis varem teinud ei ole. Kohe näha, et olen olnud oma üksluises toidus kinni ja puudus fantaasia laugh Täna hommikulgi olid meil soojad ahjuvõileivad ning mille peale tütar arvas, et neid võiks iga hommik teha. Aga ei saa, siis jääb ju nii häid toite lihtsalt proovimata.

Mida ma veel ei ole kordagi oma elus proovinud on igasugused smuutid. Ja nüüd lähen proovin kohe ühe smuuti ära. Eks annan järgmine kord ka teada kuidas maitses wink

Teile aga kõigile kaunist laupäevaõhtutwink

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marje T
2355 lugemist
Minust

Olen 36. aastane, 3 lapse ema. Ja suurimaks sooviks on saada kaalust alla ja saavutada just oma endine figuur ;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Miks mulle meeldib Fitlap? Aga sellepärast, et siin on niipalju huvitavaid ja samas ka tervislikke toiduretsepte, mis aitavad kehakaalu langetada. Samas ei pea sa nuputama mida süia teha. Kõik on ette kirjutatud, sinul endal on vaja ainult söök valmis teha ja lasta heal maitsta!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva