120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Esimene blogi


Aegajalt olen ikka suhtlusportaalis lugenud mõnda blogi kuid liitudes Fitlapiga olen neid hakanud rohkem lugema. Ise pole kunagi varem ühtegi blogi kirjutanud, kuid tekkis mõte, et prooviks ka selle blogimise ära. Eks paistab kuidas välja tuleb ja kas see jääb minu viimaseks nn blogiks või ei cheeky  Mõte oli hea ja proovimise soov suur, kuid millest kirjutada?

 

Räägiks siis alustuseks natuke endast. Olen 36-aastane kolme lapse ema. Hetkel olengi ühe armsa pisikese preiliga kodus. Kehakaaluga on mul juba pikemat aega probleeme, ei mäletagi kuna täpsemalt see kehakaal tõusma hakkas aga jah, praegu on asi igas mõttes käest läinud. Olen kasutanud ka kaalualandamise tablette aga lõpptulemus on see, et mingi aeg väljub asi kontrolli alt ja olen jälle alguses tagasi. Minu tutvusringkonnas on inimene (ütleks, et üsna lähedane inimene), kellel oli ka kehakaaluga probleeme ja mingi aja möödudes oli piits peenike. Aga? Tema kasutas kaalulangetamise preparaate ja kasutab neid siiani ja temale on paljud toidud  keelatud. Inimene näeb tõesti kena välja aga mina ei taha neid kaalulangetamise preparaate proovida. Tahaks ikka toidu ja liikumisega proovida.

Eelmine aasta tuli aga minu sõbranna kohvile ja siis rääkis, et tema liitus Fitlapiga ja tahtis omale ka nädala menüüd välja printida. Nii, uudistasin ja vaatasin mis seal on? Aga ju uudistasin vähe, sest ma ei kippunud kohe sinna.  Ise mõtlesin, et huvitav kuna minul käib peas see nn klõks ära, et nüüd hakkan tervislikult toituma jne.  Kuna mingit lehte külastades jooksis jälle Fitlapi reklaam, et proovi 3 päeva tasuta! Ok, proovime. Liitusingi  ja samas liitusin ka kohe fb  fitlapi toetusgrupiga. Ja kuna see 3 päeva läks nii kiirelt, et sinna see asi jäigi. Järjekordselt andsin alla enne kui see alata jõudis. Kuid fb-s hoidsin ikka silma peal sealsetel postitustel ja lugesin ikka kui palju keegi alla võttis jne jne.  Samas tulid e-posti endiselt kirjas fitlapilt. Korra mõtlesin, et blokeerin ära selle fitlapi, et enam kirju ei tuleks aga ei teinud seda wink

Arvan, et nüüd käis siis minul ka see nn kõlks peas ära. Olen jõudnud siis siiamaale, et 21.01.17 alustasin Fitlapiga. Kahjuks ei ole võimalus olnud küll igapäevalt trenni teha ega ka toidukava jälgida aga tulemusi on siiski natuke näha ja selle üle on mul ainult hea meel.

 Hakkasin ka nende kava järg trenni tegema. Kuna minu kehakaal on tõesti suur ja jooksmine on minu puhul välistatud ning ega mingit erilist trenni pole ka teinud, kui ainult suvel jalgrattaga sõidetud ja kõnnitud seega valisin omale algaja trennikava laugh

 

Esimene päev kui tegin video järgi trenni (mida teen siiani) oli kõik ok. Enesetunne oli ka super ja siis mõtlesin, et mida? Mida ma siiani teinud olen, see trenn oli käkitegu. Miks ma end liigutanud pole? Õhtul rääkisin ka mehele, et tegin treeningakava järgi ja ei olnud midagi hullu aga…..

Järgmise päeva hommikul andsid lihased nii ilusti tunda. Nali naljakas aga lihased olid nii valusad, et isegi wc-s potile istumine oli valus laugh Kuid sellest hoolimata ei jätnud ma asja poolikuks. Järgmine päev käisin kõndimas ja siis jälle lihastreening. Nii teen üle päeviti.

Seekord olen asja nii tõsiselt võtma hakanud, et tellisin isegi omale trenasööri (saan järgmine nädal juba kätte). Nüüd ei ole mingeid vabandusi, et ei saa või mis iganes.

Eelmine kuu tulid ka mõned päevad sisse, kui ei jälginud 100% toitumiskava aga see kuu lubasin, et PEAN kavadest kinni. Ja mis peamine, ma olen hakanud vett tarbima. Minu puhul uskumatu. Ma olin ikka väga väike veetarbija, usun et mu kehas ei olnudki vett indecision Ja nüüd, 3L vett päevas juua ei ole minu puhul mingi probleem smiley

Lõpetuseks siis niipalju, et olen 171cm pikk, kaal 113,6 kg (selline siis kaal fitlapiga alustades). Tänase seisuga on siis kaal täpselt 111 kg. Pole küll suur see kaalulangus aga asi seegi yes Nüüd ei ole midagi muud kui pidada kavadest kinni ning tõestada, et saab kaalust alla võtta ka ilma kaalualandamise tablettideta smiley

Omalt poolt soovin Fitlapi meeskonnale edu, samuti teistele kaasvõitlejatele edu ja liigume kõik koos oma eesmärkide ja unistuste suunas smiley

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marje T
2339 lugemist
Minust

Olen 36. aastane, 3 lapse ema. Ja suurimaks sooviks on saada kaalust alla ja saavutada just oma endine figuur ;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Miks mulle meeldib Fitlap? Aga sellepärast, et siin on niipalju huvitavaid ja samas ka tervislikke toiduretsepte, mis aitavad kehakaalu langetada. Samas ei pea sa nuputama mida süia teha. Kõik on ette kirjutatud, sinul endal on vaja ainult söök valmis teha ja lasta heal maitsta!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva