Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Teistsugused päevad

Heihei!

Ütlen kohe alguses, et pealkirjas teistsugused tähendab siis, et natuke patused. Aga täitsa kaalutletult ja mitte kogemata, nii et selles mõttes on kõik okei.

Eile ehk reedene päev oli muidu täitsa okei. Hommik algas pudruga ning seekord osutus selleks neljaviljapuder koos muna ja singiga. Muna ja sink tööle nö vahepalaks ja puder hommikul. Lõunaks võtsin kaasa munavõid ning galettide asemel oli Saib. Üle pika aja oli nii hea seda süüa, mõtlesin, et peaks tihemini tegema. Kõht püsis täis ja hea oli olla. Koju jõudes proovisin seda meekana, mida paljud kiitnud olid. Kuskuss sai asendatud osa riisi ja osa köögiviljadega. Noh… Oli hea küll, teistsugune. Aga samas ma ei tea. Kuidagi päris sinepine oli. Järgmine kord ma nii palju seda kindlasti ei pane, vaid lisan vajadusel juurde. Kes seda teinud on, siis andke mulle nippe, kuidas jääb hea. 🙂 Ja siis läkski õhtu lappama, kus ma sõin kommi. Ma ei ütleks nüüd ka, et üleliia, aga siiski. Kusjuures, viimasel ajal mõjuvad mulle kommid või üldse teistsugune söök kuidagi lahtistavalt. 😀 Panevad kõhu käima ning see on tegelikult hea tunne. Saab aru, et miski ikka toimub ka ja hakkab kergem. Kui ma eelmine nädalavahetus grill-liha sõin, siis samamoodi hakkas asi sooltes liikuma. Ma ei oskagi sellest mingit põhjapanevat järeldust teha… Igatahes. Reedel ma siis hilisõhtust ei söönud, vaid maiustasin.

Täna on olnud nõme sombune ilm. Ma lootsin, et tuleb piisavalt ilus, et metsa seenile minna, aga ei. Peab vist ikka turu peale lootma, kuigi mulle väga meeldib metsas käia. 😛 Eks näis, ehk siis homme veab. Hommikuks sõin järjekordselt putru. Küll ma olen ikka huvitav. 😀 Peale lõunat vedasime mehega end hoopis kinno. Polnud ammu käinud ja niisama ei tahtnud ka toas passida. Mehele film meeldis, minu arvates oli okei. Ootasin midagi muud ja põnevamat. Filmiks oli Barry Seal: Mees üle Ameerika. Peale kino tegin ettepaneku minna ja süüa lõiguke Oivalise tordist, mida igalpool kiidetakse. Oeh… oleks seda teadnud, et see minek sinna nii keeruline on! Muidu polekski ju hull olnud, aga SEB jooks oli ja just sellest kandist olid paljud teed kinni või läbipääs keelatud. Tiirutasime tükk aega, ma juba vahepeal mõtlesin, et lükkab edasi, aga mingi aja pärast jõudsime siiski kohale. Kuskil kilomeetri pidime küll kõndima, aga kuna vihma konkreetselt ei sajanud (tuli natuke seenekat), siis polnud hullu midagi. Mis ma oskan öelda? Väga hea oli! Kindlasti soovitan, kel võimalus, neid kooke proovida. Nad teevad ka igasugu vabu (mõtlen siis laktoosi-, gluteeni-, kaseiini-, suhkru jnejne vabu) torte. You name it! Meie võtsime kookose-laimi ja vaarika oma. Esimene meeldis rohkem, kuigi oleks võinud olla rohkem laimi, mis oleks särtsu veelgi juurde andnud. Samas oli ka vaarika oma oli ka mõnus ja mahlane. 😛 Muidugi oli ka päris kallis. Hindu väljas polnud, seega ei osanud midagi arvata. Mõtlesin, et tavapärased või siis tsutike kallimad asjad. Kaks capuccinot ja tordilõiku läks 15 eurot. See oli natuke üllatus. Koju jõudes asusin tegema tomatisuppi. Seda küll natuke vabademate kogustega, kui ette nähtud, kuid olen täiesti kindel, et ei söönud enda tavapärast portsu ära. Muidu peaksin kaks taldrikutäit sööma, aga võtsin ühe. Rohkem polnud vaja ja võtsin natuke hiljem ka ühe singivõileiva. Ja nüüd istungi siin ja kirjutan postitust. 🙂

Ma pean ütlema, et ma tõesti ei kahetse seda kavast väljas nädalavahetust. Olen kuidagi rahulik ja ei stressa. Seda enam, et ma pöördun kindlasti kava juurde tagasi. Ma isegi ei oska öelda, mis mind kavast välja "sundis", aga see oli teadlik otsus ja nii ma tegingi. Ju see ole ka selleks hea, et peast päris lolliks ei lähe. Ma ei taha hetkel enda ellu suuremat stressi, et enda tervis võimalikult ruttu korda saada. Pinget on viimastel aastatel nii palju olnud, et nüüd tahaks natuke rahulikumalt võtta. 🙂

Tänaseks lõpetan. Kõike head!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse