Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Teine päev

Tere pühapäeva hommikut!

Täna siis sisuliselt teine säilitaja päev. Kaalus on muutusi nii palju, et see on natuke tõusnud. Tõenäoliselt aga sellepärast, et eile õhtu- ja hilisõhtusöök ei olnud nii kavakohased. Kuna päeva lõpupoole hakkas vihma ka sadama, siis randa me ei läinud. Sõbrad olid tellinud pitsaruudu ning mina viisin siis snäkke. Jah, sõin ühe pisikese pitsaviilu. Teate, see oli tõsiselt hea. Olen FBs ka pitsaruudu reklaami ja postitusi näinud ning kui kellelgi patukas, siis soovitan osta. Inimene teeb neid Sauel. Muide, täna peaks olema Sauel kohvikute päev, nii et minge otsige üles. 😉

Niisiis. Lisaks väiksele pitsalõigule sai söödud veel kurki, porgandit, hapukurki, umbes pool kanasigarit (polnud varem söönud, päris hea oli) ja ahjus tehtud šampinjone sinihallitusjuustuga. Kõike mõõdukalt ning tugevas ülekaalus olid siiski kurk ja porgand. Õhtu lõpetuseks ka väike tükk kohupiimakooki ning pool supilusikatäit vaniljejäätist. Täitsa hea oli olla. Kõht ei olnud pilgeni täis ning ebameeldivat täiskõhutunnet ka polnud. Mõnus oli. Täna siis loomulikult kaal natuke kõrgem, aga ma ei heitu sellest. Eks sai hiljem söödud ka ja ju selle tõttu. Ega 12 tunniga keegi ju 300 g rasva juurde ei võta. 😀

Täna hommik on alanud kohvi ja kuhja pannkookidega. Viimaseid polnud väga ammu teinud ja no tuli tõsine ports. Valituks osutus õuna-kodujuustu pannkoogid. Tulid mõnusad pontsud koogid ja terve taldrikutäis. Muudatustest nii palju, et jahuks oli täisterarukkijahu ning kuna kodujuustu polnud piisavalt, siis lisasin osa rasvata kohupiima. Õuntest tegin aga moosi, millele lisasin kaneeli ja tsipake sidrunhapet, kuna õun oli päris magus. Lisan pildi ka:

Alguses kartsin, et moosi tuleb vähe ja on kuiv süüa, aga see on asjatu kartus. Tuli täpselt parajalt ja kindlasti teen neid nüüd tihemini. 🙂

Täna aga ei teagi, mis edasi saab. Sõbrannaga tahaks kaltsu minna, kuna poodidest ma endale riideid ei leia. No lihtsalt pole midagi ostu. Äkki siis kaltsukast leiab miskit. 😀 Tegelikult peaks ka suvilasse muru niitma, aga ma juba hakkan mõtlema, et äkki teeks seda homme peale tööd, sest muidu ei jõua tööle toidukorda ette valmistada… Ei teagi veel. Eks näis, mis ilm teeb. Hetkel ei ole see ei siga ega kägu.

Rääkides enesetundest, siis see on täitsa hea. Kui enne tundsin, et kõik seisab sees, siis nüüd on vastupidi. Kogu aeg nagu toimuks kehas midagi. Ei tea, kas sooled on tööle hakanud, kuna toitu laekub rohkem peale? Igatahes sellist väga hullu täiskõhutunnet küll pole, mida esialgu kartsin. Kui peaksin kunagi jälle langetajaks panema eks siis näis, mis saama hakkab. Äkki siis on kõht jälle väga tühi. 😀 Elame-näeme.

Muide, kas keegi Tallinna ligiduses seenel on käinud? Kõik panevad pilte, et metsa all meeletult seeni, aga ei tea, kas tasub minna… Seda enam, et me mehega oleme justkui rollid vahetanud. Tema, kes on üldjuhul seenearmastaja, neid hetkel ei taha ja mina, kes ma üldjuhul neid ei söö, sööks neid hea meelega. 😛Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse