Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sünnipäev ehk tere tulemast uus kümnend!

Tere õhtust!

Just nii nagu pealkirjast aru võis saada, siis on mul täna sünnipäev ning esimene number vahetus. Ehk siis kahest sai kolm. Alles mingipäev, kui pidin oma vanuse kuskile kirjutama, siis korraks ehmusin ja mõtlesin, et äkki olen ikka 28.. Natuke arvutamist ja selgus tõsiasi, et ei, ikka 29 olen, nii kurb kui see ka pole. 😀 No mis seal ikka. Aega kuidagi tagasi keerata ei saa, tõsiasja muuta ei saa, siis lepime!

Ega tegelt polegi midagi hullu selles uues esimeses numbris. Ükskord pidi see ju niiehknaa juhtuma, aga lihtsalt kuidagi kiiresti. Näiteks mees täna ütles, et mõtle, olime kõiest 24-aastased, kui tutvusime. Nii oligi, aga samas oleks see nagu eile olnud. 🙂 See on ikka täitsa tõsi jutt, et mida vanemaks saad, seda kiiremini aeg läheb. Varem käisid jaanipäevad ja jõulud ka nagu harvemini. 😛 Olgu-olgu. Minu käest on täna palju küsitud, et kas tunnen end ka teistmoodi kuidagi. Olen vastanud, et jah, mingi teine tunne on küll. Ei, ma ei põe kuidagi enda vanust ja ei stressa sellepärast. Lihtsalt kuidagi imelik. Ja rohkem nagu täiskasvanu tunne, kui varem. 😀 Mehele vastasin, et saagu ise 30, siis teab ise ka, mis tunne on. 😀 Samas nagu põnev ju ka, et mis see uus kümnend siis mulle toob.

Vaadates tagasi eelnevale elule, siis vahepeal tundus, et polegi nagu midagi korda saatnud. Tegelt see siiski nii pole. Nüüd aga viie aastaga ehk nominaalajaga on mul kaks kooli läbitud ja kaks haridust käes. See on minu arvates täitsa hea saavutus! Lisaks olen rahul enda töökohaga. On saadud natuke seigelda ja elu nautida. Nüüd siis puudu hetkel oma pesake, mida punuda ja oma käe järgi sättida, kuid loodetavasti pole ka see kaugel enam.

Toitumine on täna olnud 50:50. Parem ju kui suur null, eksole? 🙂 Ehk siis hommikusöök (rukkihelbepuder muna ja singiga) ning lõunasöök (tatar kintsuliha ja köögiviljadega) läksid plaanipäraselt. Kui töölt ära hakkasin minema, oli mees vastas ja teatas, et lähme sushit sööma. Mul polnud midagi selle vastu. Ma ei muretse juba ammu selle pärast, kui toitumine ei lähe plaanipäraselt. Pärast jalutasime kesklinnast Tondile. Ehk siis kuskil 4-5 km, mis oli väga mõnus. Ilm oli soe ja tuult oli ka natuke. Koju jõudes sõime ka kooki, mille mina olin teinud, ning teist, mille ämm oli valmistanud. Ta teab, et ma proovin tervislikult toituda, nii et ta oli otsinud datlikoogi, mis oli väga hea. Põhjaks oli dattel, mandlijahu, muna ning peale toorjuust, apelsin, pistaatsiapähklid. Võis olla midagi veel, aga hetkel ei meenu. Igatahes võin retsepti jagada, andke ainult teada. Minu enda tehtud oli kolmekihiline: küpsisepõhi, mustasõstratarretise kiht ja siis toorjuustu-šokolaadikiht. Mõnus! tegin selle tegelikult eile töökaaslastele viimiseks ja siis selleks, et mitte kahte kooki teha, panin väikestesse vormidesse meile eraldi.

Esimesel pildidl siis töökaaslastele viidud kook ja teisel meile endale väikesed koogikesed:

    

Ja siin siis datlikook, mida soovitan tõesti ka teha:

Olgugi, et tänane päev polnud pooleldi kavas, tunnen ma end siiski hästi. Proovin ka järgmistel päevadel kirja panna, mida olen söönud ning vältida raskemaid piimatooteid suuremas koguses (kodujuust, kohupiim), et aru saada, kas just need asjad võivad mulle raske tunde tekitada.

Niisiis, tänaseks lõpetan ja lähen viskan end pikali. 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse