Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Raske päev

Tere!

Täna oli raske päev ja kahjuks pean ka ütlema, et vandusin sellele alla. Ma isegi ei tea, miks see tänane nii keeruline oli, kuid ta on seda siiani. Ärkasin hommikul suhteliselt vara, seega ehk on asi selles, kuigi samas kahtlen. Ilm oli hommikul väga udune, mis oli omamoodi huvitav ka. 🙂

Päev algas edukalt, seega kogu päev siiski untsus pole. Natuke peale ärkamist tegin endale kohvi. Nii hea on seda hommikuti rahulikult juua. Mingi aja pärast tegin endale kohevat hommikuputru mõningate asendustega. Näiteks proteiinipulbri asemel oli kohupiim ning maasikate asemel mustikad ja vaarikaid natuke. Aa ja neljaviljahelbeid kasutasin. Lõunasöök jäi päris hiliseks ning selleks oli sama, mis eile ehk pool kogust kanasuppi. Teiseks pooleks tegin singivõileiba. Hiljem oli plaanis teha raamatust šokolaadi-peedikooki, milleni isegi jõudsin, aga kuna see valmis nii hilja, siis selle söömiseni jõuan alles homme. Lisaks olen täna joonud veel tassi keefiri, söönud juustu ja ämma tehtud täisterakuklit (2 tükki) ja ühe kotleti, kanafileesinki ja… äkki see on kõik? Oeh…

Miks see päev siis untsu läks? Ütlen teile, et ma ei tea. Mees tuli öösel (käis patrullis) ja oli järsku tõbine. Nohu ja kurk haige. Hommikul ärkasingi selle peale, et ta kõrval nuuskas ja köhis ning ma pakkusin siis, et teen talle ehk raviteed. Ajasin end üles ja peale seda magama ei jäänudki. Samas ei olnud ma ka väsinud. Lõunapaiku hakkas kerima selline imelik olemine. Kuidagi kurb oli olla. Tunne, et tahaks nutta, aga no ei tule ka. Kurb ja tujutu… Ilm läks lõpuks ilusaks ja oli tuulevaikne. Oleks saanud ju kasutada veel viimaseid ilusaid ilmu ja kuskile kahekesi jalutama minna. Mul tegelikult oligi plaanis, et kui on ilus ilm, saab veel suvilasse ja siis jalutama, aga no kus sa lähed tõbisega. Ma isegi ei tea, kas mu tuju langes sellepärast, aga võimalus ju on. Vot. Ja kuna tuju oli halb, siis terve päev käisid igasugused isud. Ma oleks kõike söönud, andke aind. 😀 Käisime ka poes ja siis tiirutasin ka küll ühe ja siis teise vahe suunas. Kokkuvõttes ma poest endale midagi nn keelatut ei ostnud siiski. Mõtlesingi, et tulen koju, teen peedikooki ja siis nosin seda ning saan oma isud rahuldatud. Aga kus sa sellega. 🙁 Alguses suutsin nendele täisterakuklitele ilusti vastu panna, aga kuna see koogitegu jäi nii hiliseks ning paha tuju süvenes, siis andsingi lõpuks alla, kuigi plaan oli endale hoopis smuutit teha. Vast kõige hullemini söödud ei saanud, aga pettunud olen siiski veidike. Saan üle ja loodan, et homme on parem päev. Lõpetan siis ka koogi ja eks näis siis, kuidas söödud saab.

Homme aga uus päev ning loodan, et see läheb paremini. 🙂 Hommikul pean ainult endale midagi süüa kaasa vaatama, sest täna pole mingit tahtmist midagi teha. Arvan, et vast haaran kaasa vabavara ning krabipulka ja teen salatit. See on alati hea ja toitev.

Loodan, et teie pühapäev möödus paremini. 🙂 Edukat nädalat!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse