Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rahulik hommik

Täna on üks väga mõnus ja rahulik hommik. Teatud põhjustel ärkasin juba kell 7 ning peale seda põhimõtteliselt pole uuesti magama läinud. Olen joonud rahulikult oma kohvi, mida ma nädalavahetustel teen ning nüüd ootan, millal mu soolane puder kodujuustuga valmis saab, et seda siis nautida. Mulle meeldib hommikuti enamasti just putru süüa ja seda rahulikult. Eile sõin kiirustades ja polnud üldse see. 🙂

Eile jäi ka kirjutamine vahele, kuna lihtsalt ei leidnud seda aega. Sai käidud Ülemistel shoppamas (ha-ha!) ehk siis lihtsalt poodides jalutamas, kuna pole midagi osta. Okei, tegelikult sai eile paari asja isegi proovitud. Ma ei mõika ei seda moodi ega riiete tegumoodi, nii et ma ei teagi, kust endale siis riideid osta. Netist ma tellida ei saa, sest ma olen lühike ning ebatüüpiline. Suhteliselt riskantne on osta ja seda isegi poodidest tegelikult. Mulle meeldib kanda nt triiksärke, aga neid endale leida on paras peavalu. Nimelt ühe suurusega on mul kehast paras, aga rindadest kitsas. Järgmise suurusega on rindadest paras, aga kehast nagu kott. Lisaks sain ma eile jälle tõdeda, et riiete suurustega toimub mingi väga imelik asi. Varem oli suurus M, mida sain proovida, aga eile olid paljud asjad S ja mõni pluus isegi XS, et poleks seljas nagu kartulikott. Vaatasin ka ühte pükskostüümi (?) ja võrdlesin L ja S suurust. Nende ainuke erinevus oli see, et L oli pikem… Et siis… L ja S kannavad samu suuruseid? Mis ajast? Miks peab olema kõik kottis ja ristküliku kujuga? Eks ma ei saagi sellele vastust. 😀 Tuleb lihtsalt oodata ja loota, et mood muutub. Kuidas teistel on? Kas te leiate endale ilusti riideid selga?

Toitumine läks eile päris hästi. Ise jäin rahule. Nagu eelnevalt rääkisin, siis hommikuks oli puder. Vahepeal käisime meega ka sellises kohas nagu Blender kohvi joomas. Uh, oli see alles hea! Mõnusa maitsega ja mulle paras. Lõunaks sõin ma praemuna rukkileiva, singi ja hapukurgiga. See oli mõnus. Leiva praadisin veel pannil krõbedaks ja singitükid jätsin muna alla. Ilm oli küll ilus, aga terve päev lubas äikesetormi. Seetõttu otsustasime, et ei lähe kuskile välja ja läksime mehega kinos. Vaatasime Shot Caller (Vangla valitseja), mis oli väga hea film, aga samas ka kurb. Mees ostis endale ka kommi enne filmi söömiseks, mina ütlesin, et ei soovi. Igaks juhuks arvestas siiski minuga ka. 😀 Muidugi ma oleks neid söönud, aga mul polnud isu. Pean siiski pattu tunnistama, et kahest kommist võtsin väikese ampsu. Ausalt, ma ei tea isegi miks. Peale filmi vaatasime, et polegi vist tormi tulnud, kuna tänavad olid suhteliselt kuivad. Koju jõudes oli kell juba päris tühi ja aeg hiline ning võtsin õhtusöögi ja hilise koos. Sõin kodujuustu murakamoosi, kookoshelveste, chia seemnete, kreeka pähklite ja kliidega ning lisaks tegin endale veel singivõileiva. Tean, tean, pidin võiliebadest hoiduma, aga ma tõesti ei tahtnud endale midagi muud tegema hakata. Aa ja natuke ka Kidney ube ning pisikese ampsu mehe pitsast. Kodujuustu sõin eksperimendi mõttes. Mulle hakkab tunduma, et kui söön valku koos (suurema koguse) süsivesikutega, siis see ei tee mu olemist nii raskeks. On see loogiline? Pärast sööki oli kerge olla, kuigi valmistusin juba muuks. 🙂 Kliisid segasin juurde sellepärast, et mulle tundub, et ma ei söö piisavalt kiudaineid ning seetõttu võib mul ka seedimine raskendatud olla. Sellest on plaanis mõni teine kord kirjutada.

Üldiselt olen otsustanud veel ka enda kaalu täpsemalt jälgida. Kõigub ta päris palju – üks hommik 59,1 kg ja järgmisel 58,3 kg – ning ehk tihedam jälgimine aitab asjale jälile saada. Proovin iga hommik enda kaalu üles märkida ning kuna kirjutan ka enda toidu üles, siis mingi analüüsi teha. Ehk õnnestub nii lõpuks alla võtma ka hakata. 🙂

Täna tundub samuti, et ei tule väga ilus ilm. 🙁 Nii kahju. Nädala sees, kui peab kontoris olema, päike sirab, ja nädalavahetusel, kui saaks looduses olla, kallab. Tõsiselt nõme, ma ütlen. Eks peab siis lihtsalt raamatuid lugema. Sellega seoses uurin, et kas keegi on lugenud Brian Wansink "Mindless eating"? Eesti keeles "Söö, mida hing ihkab". Tasub lugeda?

Lõpetuseks, võite mulle julgelt raamatuid lugemiseks soovitada, sest hetkel on päris suur isu muudkui lugeda. Ja miks mitte siis kasulikku kirjandust. Pole ju mitumitu aastat peale õpikute muud lugeda. Teemadest sobib kõik huvitav ja põnev, võib olla lihtsalt juturaamatuid, psühholoogiast, inimeste teemal, toidu teemal jnejne. Jään huviga ootama! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse