Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pisikesed “unistused”

Hommik!

Kolmapäev! See tähendab, et pool nädalat on läbi. Istun bussis ja blogin. Mida tarka ikka selle sõidu ajal teha? Raamat, mida loen, sai läbi ja uuega veel alustanud pole. 🙂

Tahtsin jagada oma kahte magusat "unistust". Need on šokolaadimuffin ja McFlurry jäätis. Kas pole tobe? Ehk ei olegi… Aga mõtlen nende söömisest juba tükk aega. Ma tean, et see muffin on mõnus ja pehme ning šokolaaditükkidega. Müüakse seda nt poodides, aga ka Hesburgeris. Ja see McFlurry… Neid on hetkel kolme varianti: Snickers, Twix ja Mars. Vot nii. Need kaks asja on mul peas ja peaaegu tunnen maitsetki. 😀 Ma isegi ei tea, miks ma just neid tahaks. Ma ju tegelikult tean, kuidas need maitsevad ja milline tekstuur neil on… Miks ma siis neid soovin? Lihtsalt olen selle mõtte endale pähe istutanud? Kas ma olen ainuke või võitleb keegi veel taoliste deemonitega? 😀

Olen mõelnud, et kui näen jälle kaalul numbrit 57, siis luban endale ühte neist. Hetkel tundub see kahjuks võimatu ülesandena. Muudkui pendeldan seal 58 kg peal üles ja alla… Täna olin jälle ülevalpool. Kaua võib? Ma tean, et ei ole päris 100% kavas, aga ma ei aja ju endale ka midagi keelatut sisse. Endiselt jälgin, mida söön ja ma arvan, et jälgin kava kuskil 80-90%. Tegelikult pole ju ka hullu midagi. Täna on lihtsalt natuke kurb olla ja pisike masenduseuss sees. Seetõttu tunnen täna eriti, et kuradile see kõik ja luban sellegipoolest endale ihaldatud muffini või jätsi. Ja siis jälle mõtlen endamisi, et ei, siis ma ei jõuagi sinna punkti, kuhu ma soovin. Raske on endaga läbi saada mõnikord. Proovin olla tugev ja lõuna ajal mitte osta endale mingit jama. Kuigi toidu pean küll täna kuskilt muretsema. Ei olnud hommikul tahtmist endale midagi kaasa meisterdama hakata. Loodan, et mul veab ja poes leidub Mamma suppi või siis haaran kanasalati. Töökoha ligiduses on väike pood, seega loota väga midagi pole, aga vahepeal on isegi väikest valikut.

Seoses tänase tujuga, hakkasin mõtlema, et kas kaalulangetaja on oma olemuselt nõrk? Või mitte ka kaalulangetaja, vaid inimene, kes peab jälgima, mida suhu pistab. Või vastupidi inimene, kes on liiga kleenuke ja peab just juurde võtma… Hetkel ei oskagi enda arvamust öelda, sest mõtteid on ühele ja teisele poole. Proovin sellel teemal veel mõelda ning ehk lahkan seda teemat järgmises postituses juba pikemalt.

Nii, jõuangi kohe tööle, seega paras ennast kokku korjata ja ka jutule punkt panna. Soovin teile igatahes rohkelt motivatsiooni ja järjekindlust, et eesmärgid oleksid lihtsamini saavutatavad. 🙂 Lõppu üks kahemõtteline pilt ka, kui mõelda mu postituse alguse peale… 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse