Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Neljas päev oli edukas

Heihei!

Eilne päev oli tõestus selle kohta, et kui ma plaane ei tee, siis läheb kõik ladusalt. 😀 Eilne oli edukas ja ma olen väga rahul.

Hommikusöögiks ikka endiselt puder õuna ja kaneeliga. Õuna asendasin värskete mustikatega. Ei, kahjuks ise ma pole metsa neid korjama jõudnud ning tegelikult peaks vist aeg läbi ka enamvähem olema. Ämm tõi ja nii ma neid pudruke uhasin (lubatud koguses siis ikka, eksole). Maitselt olid okeid, kuigi võiksid olla paremad. Eks selleaastane suvi ja üldse ilmastik on neile liiga teinud. Oli küll mustika maitse, aga selline lahjavõitu ja suts vesine. See siiski ei seganud neid nosimast, vahelduseks külmutatud marjadele oli väga hea. Lõunasöögiks oli siis pool kogust veisehakklihasuppi ja singivõileiba. No küll oli kogus. Samas kulus ära, sest mul oli tööl päris külm ning supp soojendas mõnusalt üles. 🙂 Kõht püsis lõpuni täis. Ahjaa, vahepeal sai siis söödud pudru kõrvale mõeldud kohupiim ka, kuhu olin samuti natuke mustikaid lisanud. Jagasin lubatud koguse mustikaid pudru ja kohupiima vahel ära lihtsalt. Koju jõudes oli kõht juba päris tühi ning valikuks osutus midagi kerget. Riskisin ning tegin omleti singi ja puuviljaga. Riskisin selles mõttes, et viimane kord hakkas peale omleti söömist paha ning siis tekkis väike tõrge, nii et polnud seda kaua aega teinud. Täna õnneks midagi hullu polnud ja ehk teen teinegi päev. Ämm oli teinud veel pohlavahtu munavalgetega, mille oleks saanud isegi mingitmoodi kavasse sobitada (meil vist maasikatega see), aga kuidagi nagu ei tahtnud. Samas oli õhtul siiski natuke magusaisu, mistõttu hiliseks valisin kodujuustu murakamoosi ja pähklitega. Kasutasin mandleid, kookoshelbeid ja linaseemneid segamini. Sai mõnusalt pisike ports ning magusaisu ka leevendatud. Seda enam, et ahjus küpseb banaanikeks pohlade ja mustikatega… Mina seda endale siiski lubada ei saa. 🙂

Vot siis. Igati edukas päev ja mina olen rahul. Ma hakkasin üldse mõtlema, et pean võtma natuke vabamalt asju ja laskma lahti mõttest, et söögikord peab sisaldama liha või juurvilju või, et üldse see peab olema nn tugev toidukord. Seetõttu ma tahangi alati õhtuks midagi aeganõudvamat teha, kuigi võiks ju lihtsalt kas kodujuustu puuviljaga vms süüa. Kui ma sellest takistusest/mõtlemisest üle saaks, siis ma usun, et see kava jälgimine tuleks ka nüüd paremini välja. Proovin endaga selles osas tööd teha ning loodan, et õnnestub. 🙂 Muidugi kaalumuutus väiksema numbri poole aitaks ka kindlasti kaasa, samas ma pean olema rahul, et ta meeletult tõusnud pole. Ja see on ju loogiline, et need asjad on omavahel seoses. Ei saa loota kaalulangust, kui toitumine kaootiline ja vastupidi. Kõik on omavahel seoses.

Soovin teile igatahes edukat päeva!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse