Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Likvideerin võlgnevuse

Tere hommikust!

Istun hetkel suures ummikus, seega mida muud teha, kui likvideerida enda võlgnevus ja kaks möödunud päeva ka kirja panna. Eile ei jõudnudki midagi kirjutada, lihtsalt ei jaksanud.

Pühapäev ei läinud üldse nii nagu ma arvasin. Hommikul tundus, et tuleb rahulik päev. Kuna ilm oli täitsa rahuldav, läksime ja jalutasime Uue Maailma Festivalil. Mulle meeldib käia festivalidel ja laatadel ning uudistada põnevaid asju. Kuigi päris ausalt öelda, siis päris harva lisandub midagi uut. Natuke sai ka proovitud nt põnevaid vürtsiseid kastmeid (rabarbri-tšilli nt), leiba ja ka Fresko jäätist natuke. Oleksin tahtnud ka LaMuud osta, aga m. Olen ju päris korralik olnud ja seega ei andnud endale järgi. Kõige ägedam on, et iga kord näeme ka Tillu kohvikut,  kes teeb kohapeal kaneelisaiu. Au neile, kes suudavad sellest lõhnast niisama mööda minma. 😛 Mees ostiski endale ühe saiakese, mina aga ei võtnud ampsugi. 🙂 Muidugi ma tahtsin, aga peas oli kogu aeg mõte, mis koerutas "annad kuradile käe…". Muud me sealt ei ostnudki. Pärast võtsime Olerexist kohvi ja läksime tuulist merd vaatama. Siis läksime ehituspoodi ja vaatasin, et kell juba nii palju… ma olin aind hommikust söönud. Teadsin, et õhtul pidin sõbrannaga veel shoppama ka minema ja arvasin, et jõuan kodust läbi minna ning midagi süüa vaadata. Eksisin. Seega mu lõuna oli umbes 6 tundi pärast hommikusööki. 🙁 Ma olin juba nõrkemas, aga imelikul kombel ei tõmmanid mind poes üldse rämps. Võtsin hoopis kodujuustu ja banaani. 🙂 Kui muidugi kella 21 paiku koju jõudsin, olin ka näljas ning haarasin enamvähem midagi. Tegim singivõileiba ja võtsin kodujuustu murakamoosiga ja pähklitega. Ja kuskil kaks kommi…

Eile ehk esmaspäev oli päris edukas. Hommikul ikka puder ja kohupiima sõin enne lõunat. Lõunaks sõin ProFeeli tatragalettidega, puuvilja unustasin. Õhtuks tegin kaeramakarone hakkliha ja köögiviljadega (retsept riis hakkliha ja köögiviljadega). Kaeramakarone tahtsin proovida, nende sisaldus oli enamvähem sama, mis täisteramakaronidel. Said kiiremini valmis ja olid väga head. Pehmemad. Ports oli suur, aga ikka oli tunne, et tahaks midagi veel. See on nii nõme tunne. Pidasin vastu ning hilisõhtuks sõin jälle murakamoosiga kodujuustu. Ja ka pool singivõileiba. Isusid oli veel ja mõtlesin isegi kommi võtta… aga ei võtnudki. Suutsin end veenda selles, et mul pole ju vaja. 🙂 Ma ei ütleks, et see veenmine väga raske oli. 

Kaal hetkel 58,6 kg. Hetkel mõtlen, et olen nädalakese veel suurtemate kogustega siiski. See on piisav aeg, et näha mõju ja siis vast alandan koguseis. Esialgu ehk 10% võrra, et kehale liiga suur ehmatus poleks. Samas… ei tea, kas on mõtet. Ideid?

Niih… Peaksin juba tööl olema, aga olen alles poolel teel. Õudne, kuidas kooli algus liiklust mõjutab. Kas tõesti ei oska tänapäeval lapsed ise kooli minna?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse