Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Laupäev läinud nagu naksti!

Hei!

Pikka juttu ei tule, aga midagi ikka kirja panen. Siis hea ka endal kunagi ehk lugeda. Täna just sattusingi neid blogipostitusi vaatama ja täitsa uskumatu, kui palju neid juba on.. Kes oleks osanud arvata? 🙂

Tänane toitumine siis suures osas nö vedelike peal olnud. Kusjuures isegi poolkogemata. 😀 Hommikuti siiski endiselt puder kaneeli ja õuntega, seekord kõik oli sama, v.a kohupiima asemel oli ProFeeli kakaokohupiim. Mulle meeldib ta muidu ka, aga täna lisasin paar supilusikatäit vett juurde ja oli tõesti kreemjam. 🙂 Lõunaks otsustasin endale smuuti teha. Kuna täna on vaba päev, siis on hea katsetada, kuidas selline toit kõhus vastu peab. Valikuks osutus kiire smuuti marjadega, kust ei puudunud ka asendused. Kodujuustu asemel kohupiimakreem, maasikate asemel tuli õun, mustikad ja vaarikad. Kaerahelbed asendasin neljaviljahelvestega, mida röstisin ka pannil. Osa lisasin smuutisse, osa pudistasin peale. Tartu Milli helbed on mõnusad krõbedad, et hea oli neid nii süüa. 🙂 (Hilis)õhtusöögiks tegin kanasuppi ning seda sõin pool kogust, mida oli ka juba terve suur taldrikutäis. Üle pika aja oli hea suppi süüa ning seda jagub veel homsekski üheks poolikuks toidukorraks. Ning kuna suppi oli pool kogust, siis sai veelkord tehtud terve kogus kiiret smuutit marjadega. Seekord siis nn marjadeks õun ja banaan. Sai väga mõnus, mitte väga vedel, aga ka mitte paks. Sõin kausist ja lusikaga. 😛

  

Tänane päev on kiiresti mööda läinud, aga suurt midagi teinud pole. Lihtsalt olnud. Ahjaa, korteri mõõtsime ka üle, nii et peaks end käsile võtma ja mingi disainiprogrammis selle nüüd ka üles täheldama. Siis saab juba paremini värve ja kujundust jmt proovida. Hetkel ei ole küll aimugi, mis värvi peaks olema vannituba või köök… Samuti ei suuda otsustada, kas osta uus/kasutatud köögimööbel või tuunida seda olemasolevat. Olemuselt nad mulle muidugi ei meeldi, on nõukaaegsed valged kapid, mille ustel all need teravad metallist ääres. Õeh… Kui taastada, siis uksed lähevad kindlasti vahetusse. Annaks nad ka heameelega hoopis ära, kui keegi tahaks. Peab proovima, äkki juhuslikult on keegi, kes tahab. 😀 Mul kahju pole. Tegelikult oli plaanis täna veel ka tööd teha, aga no mina ei tea, kuhu see aeg kadus nüüd nii… Eks peab siis homme end käsile võtma rohkem.

Ahjaa. Tahtsin veel kommenteerida Carmen Raci postitust motivatsiooni otsimise kohta. Noh… Ma olen ka vahepeal lugenud neid motivatsiooni otsimise postitusi ja mõelnud, et jeebus küll..a Meie ei saa ju seda anda. Ma ise pole kunagi end suutnud millegagi motiveerida vms, vaid olen lihtsalt teinud oma asja. Pole mõelnud, et kui x arvu kilosid kaotan, siis ostan endale selel või tolle. See ei paneks mind niiehknaa rohkem pingutama. Eriti jäävad silma need, kes kellegi edupostituse all hakkavad rääkima, et tal oleks ka motivatsiooni vaja ja et on nii ja naa, aga end kätte võtta ei suuda. Ma ei tea.. Kui ei suuda end kätte võtta, siis pole vist asi nii häiriv? Või kui on häiriv, siis lihtsalt laisk? Tegelikult on vaja teha ainult üht asja – hakata pihta! Ja see on kõik. Teha see esimene samm, siis teine ja kolmas, neljas ja viies… Ja jäädagi selle juurde. Kui kukkuda, siis pühkida tolm, tõusta püsti ja minna edasi, mitte ei tohiks hakkata end maha tegema ja kurtma, kui nõrk on see iseloom. Igaühe enda otsus on sellistel hetkedel jätkata või katkestada ehk igaühe enda teha on, kui tugev või nõrk ollakse. Kui nüüd keegi loeb ja mõtleb, et ma olen samasugune, siis jah. Ma ka kukun ja ma ka olen vingunud ühe või teise asja kallal, aga ma olen endiselt siin. Olen otsustanud püsti tõusta ja veelkord proovida. Ja ma olen ka laisk, tunnistan. Samas ma tean, et suudan vajadusel ka trenni teha, kuna seda ma aasta alguses tegin 2-3 kuud. Siis sai programm läbi ja hakkas ka lõputöö kirjutamine ning ma ei jaksanud trenni kuskile enam paigutada. Nüüd olen mõelnud end uuesti liigutama hakata, aga ei tea, kas tasub. Hetkel on tervis tähtsam ja ma ei tea, kas on hea mõte trenniga endale uuesti lisakoormust ja pingeid peale panna. Sellepärast ei ole ma ka otsustavaid samme ette võtnud.

See eelnev jutt ei olnud mõeldud otseselt kellegi pihta, lihtsalt panin enda mõtted kirja. Nendes ju tegelikult midagi vale pole ja kindlasti kõik teavad seda. Kahjuks tihti unustatakse või eiratakse. 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse