137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Läinud laupäev


Heihei!

Täna saan postitust kirjutama õige hilja. Lihtsalt on olnud ootamatult tegus päev…

Eile käisin siis tiiru Viljandis, kuna ema oli kodus käimas ning ka õde oli sinna läinud. Üllataval kombel oli mul grillitud liha isu ning lootsin, et ilm on piisavalt ilus. Etteruttavalt võin öelda, et ei olnud, see aga meid ei seganud. 🙂 Hommikul tegin kiiresti endale putru, kuid ausaltöeldes ei mäletagi täpselt, mis retsepti järgi… Igatahes kodujuust oli ka, mille vahetasin ricotta kohupiimaks. Lõunaks võtsin endale kaasa riisi-makrasalatit (retsept galett kodujuustuga), mille siis ka kohale jõudes pintslisse pistsin. Ilm oli kahtlane küll, tibutas ja sadas, aga ikkagi sündis otsus ajada grill kuumaks. Veeretasime selle ülesande osavalt meeste kaela. 😀 Poest ostsin mustikamarinaadis grill-liha, mis oli täitsa okei rasvaprotsendiga ning peaks ilusti kavasse sobituma. Lisaks osteti veel mingeid vorstikesi (neid peenikesi) ja sašlõkki jogurtimarinaadis. Kõrvale tegin lihtsalt tomati-kurgi-tillisalatit. No küll oli hea seda grill-liha süüa! Väga hästi tuli välja ka, jäi kenasti mahlane. Võtsin ka ühe selle vorstikese ja paar tükki sašlõkki, lisaks kõrvale siis ohtralt salatit. Siis mängisime neljakesi Cards Against Humanity (mõni ehk on kursis) ja lobisesime niisama. Mäng oli väga äge, aga lõpuks väsitas täitsa ära. Ja tegin ka natuke pattu. Ema oli toonud kaalukomme ning krabasin neid natuke minagi. Sõin ühe karamellfudge, kaks M&M kommi ja ühe Pätkise. Arvestades, et oleks võinud ju osta poest veel kooki kaasa ja teised sõid ka jäätist, siis usun, et sain ikkagi hästi hakkama. 🙂 Kommidega suutsin ka piirduda ning õhtu jooksul neid rohkem ei puutunud. Enne Tallinna tagasisõitmist tegin endale veel pool võileiba juustu ja lihakotletiga. Proovisin enda söödu ka Nutridatasse siss elüüa ning tundub, et kõige hullem polnudki. Täitsa okei. 🙂 Hommikuks oli kaal selle nädala madalaim ehk 58,7 kg. Vaikselt on hakanud allapoole liikuma.

Ma hetkel ei teagi veel, mida teha oma kogustega. Kas jätta samaks või panna langetajaks? Täna ma tõenäoliselt sellele otsusele ei jõuagi, sest kell on palju ja ma ei jaksa homseks midagi mõelda, seega homme veel kindlalt siis nö säilitaja kogustega…. Eks ma siis homme õhtupoole pean mõtlema, et teaksin, mis kogustega järgmisteks päevadeks söök valmis teha.

Täna on olnud mõnes mõttes üks hullumeelne päev ning ma ise arvan, et sain suhteliselt hästi siiski hakkama. 🙂 Kusjuures hommikul arvasin, et tuleb lebo päev, mingeid plaane eriti polnud. Eks tuleb ootamatustega ka arvestada. 🙂 Ja sellest kirjutangi siis juba homme. Tänaseks lõpetan. Head ööd. 🙂
Mari Ta
39859 lugemist / 15 fänni


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva