Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kukkusin koogi otsa

Hei!

Jätsin eilse kirjutamise vahele, sest lihtsalt polnud seda tunnet. Ma ei saa aru, kuidas ühel hetkel saab olla tõus ja siis kolaki jälle mõõn. Need tõusud võiksid ka kauem püsida. 😛 Igatahes… Alla ma andnud pole, lihtsalt tuju endiselt kuidagi nigel ja ei taha kuidagi üle minna. Eks oma tõuke annab ka pingeline aeg tööl. Õnneks homme on aruannete tähtaeg ning siis on loota natuke rahulikumat aega. Seniks kuniks.

Toitumine on olnud nii ja naa. Eile hommikul endiselt puder. Olen viimasel ajal joonud hommikuti ka sooja vett, et süsteem käima saada, aga abi pole olnud. Nüüd mõtlesin, et ehk peaks siiski hakkama kohvi ka tegema. Ma muidu joon seda hommikuti nädalavahetustel ja muidu enamasti peale tööd õhtuti. Aga kui see aitaks mu nn tööle, siis peaks seda kaaluma. Millegipärast on aga nii, et tööpäevade hommikutel mul pole nagu seda kohviisu kohe, nii et ei teagi, mida siis tegema peaks.Kui ma vahel olengi kohvi tööle kaasa võtnud, siis enamasti (mitte alati siiski) on aidanud küll. Kuna pühapäeval polnud õhtul mingit tahtmist süüa teha, siis haarasin kodust kaasa vabavara ning lootsin töö ligiduses asuva "supermarketi" peale, et sealt kodujuustu kõrvale osta. Tegelikult on see pisike keldripoeke. 🙂 Õnneks vedas ja nii valmiski lõunaks kartul kodujuustusalatiga, kus kartuli asemel leib. Kaalu mul tööl küll pole, kuid kodujuustu võtsin siis silma järgi. Enamvähem pool topsi. Kusjuures, ma ei tea küll miks, aga ostsin poest endale ka väikese paki uusi küpsiseid, mida varem näinud pole. See oli täiesti hetke ajel ostetud ja nüüd nad seisavad mul seal sahtlis. No ma ei tea… Ju siis oli vaja, kuid loodan, et sinna nad jäävad ka. Tõele au andes, siis arvan, et söön nad ikkagi ise mingil ajal ära, aga ma siis loodan, et nad peavad võimalikult kaua seal vastu. 😀 Hakkasin nüüd mõtlema, et mis mul eile õhtusöögiks ja hiliseks oli ja kohe ei meenugi…Ahjaa! Õhtusöögiks tegin retseptist galett kodujuustuga riisi-makrasalati. Sai see ikka suur ports. 🙂 Hilisõhtust aga ei mäletagi, jõin vist lihtsalt keefiri.

Täna on olnud ka nii ja naa päev. Hommikuks endiselt puder vaarikate, mustikate ja maapähklivõiga. Kohupiim poolte marjadega nn vahepalana tööl kaasas. Lõunaks sai eile valmis tehtud hakkliha, tatar ja juurikad (retsept suitsutatud kanafilee tatraga), mida oli ka paras kogus. Surasin lisaks retseptis olnud köögiviljadele otsa ka 30 grammi lubatud koguse. Koju jõudes kukkusin aga koogi otsa. Aga sedapuhku siiski nn kavakohane! See on siis nüüd see kook, mille tegemisega alustasin juba pühapäeval. Eile siis täiendasin ja täna lõpuks sõin ka. Tegemist raamatus oleva peedikoogiga. Marjad (50:50 punane sõstar ja kirss) kuumutasin läbi ning lisasin ka natuke želatiini tarretamiseks, et sellest vahekiht teha. Miski läks nihu ja ära see mass ei tarretunudki. Lõikasin siis koogi pooleks ja enamus saadud "moosi" läks ikkagi kihi vahele ja osa mikserdasin kodujuustu sekka, mille pärast panin katteks. Kuna kook seekord seest ei küpsenud päris nn saiaks, siis olin alguses kahtleval seisukohal, kuid väga hea sai! 😛 Jagub homseks ka. Hilisõhtune on olnud nn vabas vormis, sest pole väga isu. Natuke keefiri, üks pisike kaerasepik juustuga ning ahjukana. Nüüd jõin veel köömneteed, et ehk mõjub olemisele hästi.

Mõtlesin, et ma ei hakka stressama hetkel selle toitumise pärast. Kui ma just kommi, šokolaadi ja küpsist endale sisse kühveldama ei hakka, siis las olla. Ma muidugi proovin olla 100% kavas, aga pinget peale ei pane. Ma arvan, et see tagab suurema edu, kui põdemine selle pärast, et "jälle juhtus nii". Eks kui tervis parem, siis saab edasi mõelda. 🙂

Lõppu siis pilt koogist ka:Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse