Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kolmas päev. Plaanid

Hommik!

Olen seda ka varem öelnud, et minu plaanid ei õnnestu vist kunagi. Ma ei tohi plaane teha. Punkt. Ehk siis see kolm päeva, mis ma pidin korralikult suurtemate kogustega olema, ei õnnestunud nii hästi, kui oleksin tahtnud. Pidin eile plaani kohaselt olema korralik, mõtlesin, et vaba päev, suuremaid asjatoimetusi pole, saan ju küll. Tegelikkuses oli aga nii, et õhtusööki sõin alles kella 21 paiku. Ja seda ka pool kogust.

Peale lõunat käisime sõbrannaga siis väikest viisi šoppamas. Lõpetasime Paavli kaltsukas. Mis te arvate, kas ma sain endale midagi? Põhimõtteliselt ei. Ühe pluusi ostsin, kuna noh.. see oli 3 eurot ja käis kah. Täitsa kurvaks teeb kohe. Tahaks ju ka uusi riideid endale selga panna, aga lihtsalt ei leia. Tavapoodides olev mood mulle ei istu ja ega ei meeldi ka. Eks peab millalgi uue tiiru tegema ja kuskile mujale veel. Talv tuleb ja tegelikult oleks vaja küll pluuse ja pükse, mõni kleit ei teeks ka paha. Seelikuid mul on, aga nende peale pole nagu midagi panna. 😀 Kui lõpuks koju jõudsin, siis oli kell juba 17. Tegin siis kärmelt endale jälle vaeseid rüütleid. Oeh, on ikka head. Ainult, et vahepeal tahaks sinna marju ka juurde, on rohkem maitseid. Siis vaatasime mehega "õudukat" kui kell oligi kuskil 20 ja hakkasin siis tomatisuppi porgandi ja kartulitega tegema. Njah, ma oleks ju võinud mõelda, et kell on nii palju ja et enam nii suurt kogust ei taha. Minu üks supikogus tuli kuskil 800 g. 😀 Jagasin selle kaheks ja tegin kõrvale singivõileiva. Teise poole supist võtsin siis tööle kaasa ja kõrvale samamoodi singivõileib. Ja sinna see hilisõhtune jäigi. Lihtsalt ei jaksanud endale midagi sisse enam süüa. Ei tahtnud liiga täiskõhuga magama ka minna, kuna siis poleks jälle hommikul süüa tahtnud. Ei osanud välja mõelda ka midagi sellist, mida oleks väääääga väike kogus.

Mis seal siis ikka. Mis si*asti, see uuesti. 😀 Vast teisel fitlappijal Matildal läheb paremini.Tegelikult on mul hea meel selle üle, et ma ei ampsanud midagi mõttetut. Korra käis peast läbi mõte, et ampsaks natuke kohupiimakooki, et noh… saaks kalorid täis, aga kuna ei isutanud, siis mõtteks see jäigi. Ja ega siis mõttetud kalorid pole paremad kui tühjad kalorid. Vähemalt loogiliselt võttes võiks ju nii olla. Keegi targem võib öelda, kas eksin. 🙂

Olgu siis. Mõnusat nädala algust!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse