137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimene säilitaja päev


Tere tuulist laupäeva!

Täna siis esimene täispäev, kui olen suuremate kogustega. Nagu ma arvasingi, siis selline muutus just väga poolthääli ei saanud, sest ega ma ju ise pole ka selles nii kindel. Aga kui ei proovi siis teada ei saa. Ja tõesti – kõige hullem, mis juhtuda (teoreetiliselt) saab, on see, et mu kaal säilib endiselt. Seda siis juhul kui Fitlap toimib, eksole. 🙂 Kui ei toimi ja mu keha liiga palju toitaineid saab, siis hakkab see kaaluke ülespoole rühkima.

Tänane päev on olnud väga uimane. Ärkasin juba kell 5, et mees jaoskonda viia. Kui ma poleks seda teinud, siis poleks mul autot ka olnud. Kuna aga oli plaan siiki välja minna, siis saigi nii otsustatud . Tagasi koju jõudes magasin kuskil kella 9ni. Ärkasin aeglaselt ja mingil hetkel jõin kohvi. Hommikusööki sõin alles kella 11.30ne ajal. 😀 Noh, juhtub. Mulle lihtsalt meeldib vabadel hommikutel kaua ärgata, rahus kohvi juua ja siis kui kõht tühjaks läheb, endale midagi head teha. Täna osutus ikka ja jälle valikuks puder kaneeli ja õuntega. Mul küll ananassiga. No see oli tõsiselt hea, aga puder ongi hea. Kuskil kella 15ne ajal ajasin end välja. Käisin poodides ja lõpus tundsin, et kõhuke juba päris tühi. Mis seal imestada – üle 5 tunni ju söögikordadel vahet! Ma tean küll, et see pole hea ja annab sellise backfire´i, aga no ma ei tea.. Juhtus kuidagi nii. Koju jõudes haarasin pool kogust krõbedaid juustuküpsiseid ning teise poole kodujuust puuvilja ja pähklitega. Mõtlesin, et küpsistele lisaks oleks hea süüa valku ja banaani isu oli ka. Nüüd olengi siin ja kirjutan seda postitust, sest muidu jääks ta lihtsalt tegemata.

Õhtul läheme siis sõprade juurde. Kahjuks suure tuule tõttu kuskile randa siiski ei saa, millest on väga kahju. No ei võinud see ilmataat siis halastada natuke? Nii mõnus oleks ju lõkke ääres istuda. Ostsin kaasa ka mingeid snäkke. Küll ma mõtlesin poes, et mida võtta või jätta. Nii raske oli. 😀 Valituks osutusid kurk, porgand, Kreeka jogurt dipi tegemiseks, kanasigarid, šampinjonid ja hallitusjuust. Kahte viimast on plaanis siis ahjus teha. Ise proovin ka end tagasi hoida, mis siis, et õhtusöök ja hilisõhtune ju söömata veel. Eks siis näis, milliseks õhtu kujuneb.

Aga olgu. Lõpetan nüüd ja suundun välja. Eks ma homme muljetan, mida ja kuidas. 🙂 Teie aga võimalusel minge ikkagi kuskile ranna äärde ja otsige tulukesi.
Mari Ta
39932 lugemist / 15 fänni


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom