129553 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Edukas päev, imepisikese kõrvalehüppega


Heihopsti!

Tänase postituse teen päris hilja, kuna lihtsalt on olnud tegemist. Eilse päevaga olen rahul, kuigi õige pisut murdusin, siiski eimidagi hullu.

Kuna eile oli vaba päev, siis hommikusööki sõin ka tavalisest hiljem. Endiselt puder kaneeli ja õuntega. Mis ma teha saan, ma sööks vist 4 korda päevas putru, kuid kardan, et äkki läheb üksluiseks. 😀 Lõunaks tegin esmakordselt veiseburgerit. Kotleti sisse riivisin veel suvikõrvitsat ja sai väga hea. Saialiseks võtsin Saibi, mida oli tervelt kolm tükki. Burgeriks, kui selliseks, ma seda ei vorminudki, vaid sõin nagu võileivana. Lisaks panin veel salatit, tomatit, hapukurki, värsket kurki ning paar viilu suvikõrvitsat praadisin ka. Oli hea küll ja kõhu sai täis. Samas, aga tundsin, et tahaks mingit kastet ka juurde. Järgmine kord peab ehk vaatama ja kombineerima millesti. Või oskab keegi ehk soovitada, kuidas temal on burger väga hästi välja tulnud? Kuna ilm oli päris soe ja okei, sai tehtud otsus minna suvilasse muru niitma. Midagi süüa kaasa võtma ei hakanud, kuna ei arvanud, et nii hilja koju saan. Ei arvanud, et leian ka erilisi aiasaadusi, aga tegelikult sai nositud üks hästi pisike õun (äkki 20 g), paar vaarikat ja tikrit. Ei arva, et see eriline patt oleks, seega südant eriti ei valutanud. Koju sain alles 20 paiku ja kõht oli juba väääga tühi. Enne sai ka poes käidud ja no ausalt, ma oleks sealt kõike kokku ostnud, sest lihtsalt oli isu. Pidasin siiski vastu ning koju jõudes tegin endale omletti singi ja juustuga. Siis avastasin, et seal retseptis on ju ka puuvili! Vahetasin selle banaani vastu ja võtsin vähem, kui ette nähtud ning arvan, et need aiasaadused ei läinudki patuna kirja. 🙂 Ja siis oli veel hilisõhtune ka vaja otsa süüa, milleks valisin jälle kodujuustu murakamoosiga, sest see lihtsalt maitseb nii hästi. Kuna lõuna- ja õhtusöögi vahele jäi nii pikk vahe, siis oleks muidugi veel söönud igasuguseid asju, õnneks seda ei teinud. Ainuke imepisike patt oli tõesti see, et proovisin seda küpsisetorti hästi pisikese tüki. No tõesti, see oli ehk väikse teelüusikasuurune tükk. Ma ei tea isegi miks seda nüüd vaja oli, sest see polnud isegi nii hea, natuke kuiv. Järgmine kord olen siiski targem ja joon lonksu vett parem. 🙂

Täna paistab ka päris ilus ilm ning mõtlen, et peaks jalutama minema. Või magan, sest millegipärast on uni peal… Või võtan hoopis uue raamatu ette, mida aegamööda lugeda.

Igatahes edukat reedet ja kohekohe on nädalavahetus! Jee.! 🙂

 
Mari Ta
34842 lugemist / 14 fänni

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva