Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Challenge pikkus

Heihei!

Rõõmuga saan öelda, et eile oli järjekordne edukas päev. Ei saaks öelda, et ahvatlusi polnud, aga olen suutnud enda mõtted kuidagi nii korrastada, et ma lihtsalt ei tegutse nende suunas.

Hommikuks oli järjekordne puder õunte ja kaneeliga, kus siis õunte asemel endiselt mustikad. Retseptis olevad pähklid asendan ma sellega, mille järgi parasjagu isu on. Eile oli chia seemneid, kookoshelbeid, mandlipuru ja kõik siis õigete kogustega ikka, mitte suvaliselt visatud. Ainuke muudatus, mis ma pudruga teen, on see, et panen neljaviljahelbeid natuke vähem ja lisan kliisid. Esiteks selle pärast, et mulle meeldib kliidega puder ning teiseks, kuna muidu ma tarbin liiga vähe kliisid. Jah, isegi siis, kui olla 100% kavas. Kuna need kliid ei tohiks aga midagi halba teha ja 3 grammi nüüd vaevalt midagi mõjutab, siis olen sellise meelevadlse (?) muudatuse sisse viinud. Lõunaks sama, mis üleeile ehk liiga piprased makaronid kanakintsu ja köögiviljadega. Kõrvale võtsin kurki, et seda piprasust veidikegi mahendada. Ei tea, kas mu maitsemeel mäletas viimast korda ja oli harjunud või mõjus kurk, aga eile nii piprane see toit enam polnudki. 😀 Õhtul koju jõudes oli kõht juba päris tühi ja oleks söönud kasvõi hobuse. Seda viimast mul siiski polnud ja isegi kui oleks, siis kavast seda vist ka ei leia. Kuna kavas ei ole ka ämma tehtud küpsisetorti, siis pidin midagi muud leidma. Niisiis osutus valituks omlett seemneleivaga, kus leivaks oli Saib, mille lasin röstrist läbi ja siis määrisin ka võid peale (sinki ja muna praadisin ilma rasvaineta). Kõrvale hapukurki ja tomatit ning krõbistasin ka ühe porgandi. Muideks, vahepeal hõõrun krõbedale leivale veel küüslauku ka peale ja oi, kui hea saab! Soovitan. 🙂 Kui oli aeg süüa viimane toidukord, siis kõht tühi polnud ja isu ka nagu mitte. Kuna aga ei tahtnud seda enam edasi lükata (kell oli niigi 21 läbi), siis hHilisõhtune oli jälle kodujuust murakamoosiga ja pähklitega/karjala pirukaga. Võtsin need kaks retsepti pooleks, sest tahtsin ära süüa õhtusöögist ülejäänud leivajäänuki ning samas tahtsin ka kookoshelbeid kodujuustule. Selline kombineerimine sobib väga hästi. Mulle väga meeldib see kodujuust, eriti kui on sattunud hea partii. See on hämmastav, kuidas selle kvaliteet kõigub. Ma ei osta vist ühtegi muud toiduasja, mis kord on väga hea ja siis jälle pole… Kord on kodujuust kuiv ja murakamoosi pandud imevähe, teinekord on mõnus mahlane ja moosiga koonerdatud pole. Huvitav, kas nad ise teavad, et neil see kvaliteet kõigub? Ehk peaks nende käest põhjust küsima… Igatahes. Huvitav oli see, et peale seda toidukorda ma tundsin, kuidas tahaks veel. Ma ei saa pihta. Enne polnud kõht tühi ja nüüd võtaks veel? On ikka imelik see inimese olemine.

See oli mul juba mitmes kavasolemise päev. Olen leidnud endale ühe nipi, mis hetkel toimib. Ma seda veel teiega ei jaga, sest mul on kombeks asju ära sõnuda. 😀 See nipp pole midagi rasket, lihtsalt tuleb olla ühes teises asjas järjepidev ning kava jälgimine tuleb siis juba iseenesest. Hetkel selline lahendus mulle sobib, kuid kui kauaks, ma seda öelda ei oska. Ma ei tea veel ka seda, kui kaua ma nende suurtemate kogustega proovin. Kaal on püsinud kangekaelselt natuke kõrgemal, täna hommikul oli langenud. Eks ma vaatan, mis ta nädala lõpupoole teeb ja siis otsustan. Tõenäoliselt lähen langetuse peale tagasi ja loodan, et keha hakkab üleliigsest lahti laskma.

Muide, võtsin tänase ja homse ka töölt vabaks, et natuke puhata. Eelmine nädal tundsin tõesti, kuidas seda vaja, aga sel nädalal pole õnneks midagi hullu olnud. Korraks isegi mõtlesin, et kas on vaja, aga kuna tööl sai enam-vähem kõik valmis, siis kasutan juhust. Mõni asi tööl ei olene lihtsalt minust ja miks enda aega siis tühjalt raisata. Parem puhkan natuke. Nüüd võiks loota, et tuleb veel viimaseid ilmu, et suvilas veel muru niita. Ma ei taha mõeldagi, mis hein seal jälle on… Öösel oli ju vihma tulnud ning kui päikest peale ei tule, siis muru märg ja halb niita. No eks näis, mis päev toob. 🙂

Teile aga edukat neljapäeva!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse