Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ainult küsimused ja kahtlused…

Tere!

Kirjutan jälle üle pika aja. Viimati olin Amsterdamis ja oh, kui mõnus seal oli. Kirjutasin siin postituseska enda toitumisest puhkuse ajal. Ehk siis Fitlapi kava ma sisuliselt ei jälginud. Hommikuks oli enamasti leib+muna+sink+juust või siis mõni hommik veel puder lisaks (siis jätsin leiva ära). No ja päeval sõime nälja peletuseks porgandeid ning siis leidsime endale mingi koha, kus süüa. Karbimajanduse peale ma isegi ei mõelnud, sest milleks? Ma tahtsin nautida ja samas ma teadsin, et ma ei hakka meeleheitlikult sööma jäätist, komme, kooke jnejne. Nii oligi. Loomulikult sai ka neid süüa, aga see oli ausalt 1 kord jäätist, 1 kook, 1 vahvel ja… natuke komme. Rohkem ei mäletagi. Puhkuse lõpus kaalusin sama palju kui puhkusele minnes. Eks sai aktiivsem ka oldud. Iga päev jalutatud 10 000+ sammu ning peaaegu iga päev sai ka jõusaalis käidud. 🙂

Amsterdam ise oli loomulikult äge oma kanalite ja viltuste majadega. Alguses mõtlesime, et majad on aja jooksul viltu vajunud, sest asuvad ju ikkagi kanalite ääres. Selgus siiski, et neid ehitatigi juba viltu ning sellel on täitsa loogiline seletus. Nimelt majad on seal kitsad ja nii ka koridorid. Selleks, et midagi suuremat üles vedada on KÕIKIDEL majadel üleval konksud. Nende abiga siis vinnati suuremad asjad (nt mööbel) üles ja kuna maja ehitati viltu, siis see hõlbustas seda tegevust. Panen kaks pilti ka, et näidata neid viltuseid maju:

        

Esimesel pildil on natuke eespool siis see must majake ja teisel valge. Ja neid näiteid võib veelgi tuua. 🙂 Lisaks käisime põnevates muuseumites, näiteks Body Worlds. Seal olid inimesed oma kehad annetanud teadusele. Mingi tehnoloogiaga oli nende kehi säilitatud ning neid oli siis seal väljanäitusele pandud. Üks inimene oli näiteks pooleks lõigatud ja lihaseid näidatud. Lisaks kehadele oli seal veel ka seedeelundkonda ja muidu organeid näitusel. Üks meheke ka teile siia:

Lisaks käisime veel loomaaias, kus nägime väikest elevandititad, kes oli tõsiselt armas. Ja veel mikroobide muuseumis, kus sai näha elusaid baktereid ja mikroobe. Tõsiselt huvitav oli. Väga meeldis, et muuseumid olid kaua lahti, enamasti suleti need alles kella 20 paiku. Ehk siis tööinimene saab ka nädala sees külastada. Mitte nagu meil, kus suletakse juba kella 17st või varemgi. Nädalavahetusest ma ei hakka rääkimagi. 🙂 Samuti külastasime seksimuuseumit, kus oli ka põnev, aga ise ootasin natuke muud. Jaa… eelviimasel õhtul sai käidud ka Punaste laternate tänaval. Kui me kohale jõudsime, siis meil oli tõsine hämming, et kuidas see siia tekkis. Päeval olime nendesamade tänavate peal käinud ja siis ei arvanud üldse, et õhtuti niisugune möll käib… Ja reaalselt olidki siis igasugused stripiklubid, pakuti live seksi ja peep showd. Ja siis muidugi tüdrukud, kelle jaoks on see töö. Kuskil kella 23 paiku hakkasid nad end siis näitama. Majade esimesel korrusel olid pisikesed uksega toad, kus tagapool oli voodi. Kui tüdruk end valmis sai, võttis punase kardina ukselt/aknalt ja hakkas end siis näitama. Vilksamisi kuulsime, et 50 € pidi midagi maksma, aga ei jäänud kõrvu, kas nö täislaks või ainult osa. Nii.. rohkem nagu ei oskagi rääkida, kuigi oleks küll ja veel pajatada.

Lähen nüüd siis postituse pealkirja juurde ehk mis küsimused ja kahtlused mind siis vaevavat. Ega midagi uut ei ole. Sisuliselt ma ei tea, kas jätkata enam kavaga või mitte. Miks? Lihtsalt ma ei saa enda tervisest enam mingit sotti. Mul on kasutusaega jäänud kuskil nädal (natuke rohkem) ja mõtlesin siin, et proovin selle aja nüüd korralikult jälgida. Kasutan siis viimse raasuni enda raha. 😀 Ja täna… läks juba vussi. Mul on vist kuskil kõhu ja aju vahel lühis või ma ei tea, aga on kaks juhtu. Mul kas ei lähegi kõht tühjaks või läheb, aga ma ei saa sellest aru. Ma söön hommikut tööpäevadel kella 7 paiku, lõunal käin kell 13. Ja täna mul polnud siis veel kõht tühigi, kuigi hommikusöögist oli veel osa söömata. Läksin üle tunni hiljem. Ja nii ongi päev rikutud, kuna ma ei ole ka õhtust veel söönud. Kama jõin, aga suurt isu polnud. Ja see ongi viimase aja mure jälle, et kõht ei lähe tühjaks ja isu pole. Kui endale toit sisse punnitada, siis tunnen end nii täis ja paksuna. 😀 Teisel juhul on nii, et kõht läheb tühjaks küll, aga see ei jõuaks mulle kohale ehk kõht ei korise ega anna kuidagi märku enne, kui on juba VÄGA tühi. Ja kui nii juhtub, siis pole ka korralikku söögiisu. Ja ma ei teagi, mida teha. 🙁

Puhkuse ajal tundsin ma end nii hästi. Ma meeldisin endale, olemine oli kerge ja oli tunne nagu oleksin 10 kg alla võtnud, kuigi tegelikult kõik oli sama. Eelmine nädal olin siis juba tööl ja sisuliselt esmaspäevast on tunne nagu oleks need 10 kg tagasi tulnud… Tunnen nagu oleks kogu aeg suur kõht ees ja raske olla. Ainuke vahe puhkusega on see, et tarbisin jälle kodujuustu ja kohupiima. Kas tõesti need ei sobi siis mulle? Samas puhkuse ajal sai piima ka tarbitud ja maitsestamata jogurtit ning probleeme polnud. Ma tõesti ei tea enam mida teha. Kas on võimalik, et mingi "näljaandur" läheb katki? 😀 Või on asi endiselt hormoonides. Jätsin ju EVRA plaastrid ära ja see mõjutab ikka veel. Olen teatud põhjustel päris kaua pille ja plaastreid kasutanud ja tahtsin lihtsalt teada, et kui need ära jätan, kas tunnen end siis paremini. Seni ei teagi, kas või mis ma tunnen… Segadus on. Tahaks kogu aeg kergeid toite süüa (nt salat ja kanaliha vmt), aga siin ei saa ju. Peab kas kartulit, leiba, riisi, tatart, makarone enamasti kõrvale võtma. Need viimased tekitavad aga ka sellise väga täiskõhutune, kuigi mul pole seda vajagi. Mul ilma nendeta ka pidevalt see täiskõhutunne…

Eks ma proovin ikka edasi ja olen rahul, et vähemalt ei tule kaalu juurde. 🙂 Tahaks mõne arstiga rääkida ja uurida, et mis värk on. Perearst vaataks mind kindlasti nagu mingit hullu. 😀 Ja minna mingeid teste tegema (nt Synlab), et mis mulle sobib või mitte… Ma ei tea, kas tasub?

Kas teie seast on kedagi, kes on pillide/plaastrite kasutamise ära jätnud? Kaua te "taastusite"? Mis muutused teie kehas toimusid?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse