120346 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Nädalavahetuse “Nurrumootor” ja kolmapäeva õhtune kaos :)


Hei ilusat õhtut kõigile! wink

Vahepeal on jälle mitu päeva läinud kui lennates (natuke ka magades) ja täna tuli selline tunne,et võiks jälle veidi siin kribada.

Alustan siis sealt, kus reedel pooleli jäin. Ehk meil oli ju tähtis sünnipäev pidada. wink Lühidalt – see kestis 2 õhtut ja sai lahedalt peetud! Lapsed jäid rahule ja meie ka. Ja kuna meile mehega oli laupäeva õhtul kojutuleku veto peale pandud, siis olime oma õhtu plaaninud sõpradega veeta. Mängisime üle pika aja Aliast ja no nalja sai palju. cheeky Lõpuks, kui enamus olid juba ära läinud, jäime kolmekesi koristama ja ma plaanisin veel aega parajaks teha enne koju minekut, lasin ennast lõpuks sõbral ikka kaineks autojuhiks moosida… Aga no küsige minult, kas ma tahan mõne suure ameeriklasega sõita… ja ma ei suuda üldiselt kunagi ei öelda… Tasub kaine olla ma ütlen! laugh

Selline putukas sai järgi proovitud – GMC Savana 2500 – üks mõnus V8 mis paneb su lihtsalt nurruma : 

Oeh… Iga kell sõidaks sellisega veel taksot! Minu jaoks oli jälle täiesti kordaläinud üritus. laugh

Pühapäev oli lebopäev, esmaspäev-teisipäev kadusid kiirelt ja varsti on möödas ka kolmapäev. Muidugi täna oli see tore õhtu, kus me saime lõpuks oma uue boileri tööle – jeii – lõpuks saab kraanist sooja vett! Naljakas kuidas me võtame kõike seda mis meil iga päev olemas on, nii iseenesest mõistetavalt, kuni see mingil põhjusel kaob… Selliseid pisiasju ei pane igapäevaselt tähelegi eks? Aga kraanist voolav soe vesi on ikka luksus, mille eest ma olen nüüdsest iga päev tänulik… smiley 

Kuna mehed olid juba kella 17'ks kokku leppinud, et töö algab, siis mina muidugi mõtlesin ja lootsin, et kui ma töölt koju jõuan (peale kl 18), on kõik juba enam-vähem valmis (hehh – naiivitar laugh)… ja kui ma uksest sisse astusin, valitses siin tegelikult paras hullus mida ma parem ei kirjelda… Mehed said veel enne poe sulgemist ostlemas käia ja isuga selle "spoileriga" hullata enne kui see lõpuks paika sai.

Aga mis seal ikka – see on tavaline elu ja kõik on ju jälle hästi! devil 

Tänase õhtu lõpetan sellise mõttega:

Aga lisaksin omalt poolt: tee 10% nii,et väga kahetsema ei peaks ja ülejäänud 90% võta mõnuga! devil

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Miu
4913 lugemist / 3 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olen jälle tagasi! :) Kõige rohkem meeldib mulle fitlapi retseptide suur valikuvõimalus - olen proovinud ka analoogset keskkonda aga seal hakkas retseptide kordumine lõpuks häirima. Samuti on suureks plussiks kodused toidud tava-toiduainetega ja väga lai asenduste võimalus. Ja veel - tasuta lisapäevade "teenimise" võimalus! See kõik on lihtsalt suurepärane! Minu poolt igatahes kiitus ja kniks! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva