Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Terve pere alustas

Ammu tahtsin kehakaalu langetada. tuleks märkida seda, et elu jooksul ei olnud ma kunagi heas kaalus, see tähendab et nii kaua kuni ennast mäletan olin alati ülekaaluline, kord vähem kord rohkem. kõige ilusaim kaal peale 18 saamist oli minul 78 ja kõige hullem 125. 24. aastaselt sain esimest last, raseduse ajal võtsin juurde mingi 10 kg ja sünnitusmajast väljakirjutamisel olin 98 kg, aga imetamisega võtsin juurde ikka päris korralikult kuskilt 1,5 aasta pärast oli juba 125 ja siis oligi minu aeg ennast kätte võtta ja võtsingi ilusaim kaal oli 83kg. ja nii ma teda hoidsin +-2. Siis tuli teine rasedus, mis lõppes kehakaaluga 95, pluss imetamise aeg ja jälle kaal näitas 105. võtsin kätte ja lasin 93 peale. Tänaseks mul kolm last ja kaalun 110 kg, on aeg ennast kätte võtta

mis dieedid ma kasutasin? kord õige toitumise, kord toitumis kavad, kord mingi dieet. Aga nii kui veidi lõdvaks lasin ja rämpsu oma elu lubasin, kaal kohe jälle juurde tulnud, ja alati on natuke peale. 

Kolmas laps fitlapi jõudmisele mängib oma suurt rolli. Sünnitasin täitsa norm kaalus last, imelise kaua oodatu tüdruku. Tüdruk kasvas ilusti ja oli selline tavaline laps, siis tuli lasteaed….. ja minu kõike sööv laps, hea isuga hakkas juurde võtma ja suht korralikult. Ja kord kasvatajad mulle ütlesid, et lapsel pidi väga hea isu olema, alati sööb kõike ja küsib juurde ja isegi mittu korda ja nad suure rõõmuga annavad talle ka!!!!!

Nüüd tüdruk on 5 aastane 124 cm ja 35 kg. Käisime endokrinoloogi juures ja saime diagnoosi Rasvumine!!!!! Vot see on punkt, ei soovi ma talle sellist elu nagu ise olen alati elanud, üks dieet teise peale, raske liikuda, ei leia riided!!!!

Peab midagi tegema!!! Saime haiglas nõustamist toitumise kohta, aga see kõik on suht selline üldine. Nii ma otsustasingi, et olen oma tütrele eeskujuks ja võttame toitumiskava ette. Ja ka meie terve pere sööb sama mis meiegi(kuid see kerge pole).

Eile oli meie esimene päev, kuhu valisime

hommikusöögiks puder kaneeli ja õuntega, esimene mis mulle selle pudru juures ei meeldinud, et piim keeras kokku, arvatavasti õunte pärast. Lõpuks sõin mina ja vanem laps. Endale jätsin märkuse, et rohkem seda ei valmista.

Lõunaks frikadelisupp

suht hea, keskmmine ja tüdruk ei söönud. Tegin suht suure potti, järgmiseks päevaks ka

Õhtuks

Sealiha šnitsel kartuli ja värske salatiga

Lastele liha oli imelik, peakski olema, tatrajahu pole ma kunagi kasutanud.

vahepalaks  pähklisegu õunaga, sõid kõik

 

Küsimused tekkisid, et kui mõni keeldub söömast, mida õige oleks teha, kas las ootab järgmist toidukorda, kas las ootab järgmist toidukorda, asendaks millegiga, millega nad harjunud on, aga see pole tervislik. Poiste kohta on ok, saab ka asendada, aga tüdrukul, kel tähtis just kaalu säilitamine ja langetamine, kui ta nälgas on siis ka pole hea ju. Aga proovi sa arva ära mida temale süüa sobib, kus juures viimasel poolel aastal ta muutus toidus nii valijaks.

Jätkame samas vaimus edasi.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod