120357 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Nädalavahetuse ootuses…


Nädalavahetus on kohe siin, kell 15:00 lõpeb tööpäev ning on käes see hetk, kus üldjuhul "dieedid" läbisaavad ning kõik läheb vana rada pidi edasi. Pole eriti optimistlik? Ei, ei ole jah.

Mina tahan, et minuga nii ei juhtuks. Tahan toitumiskavast kinni hoida – ilmselt mugandan selle oma plaanidega. Või vähemalt püüan. Tean juba ette, et nädalavahetus tuleb toimekas. Palju on autoga sõitmist ning suvekodus toimetamist. Trenn asendub ringi sahmimisega ning söömisega.

Täna püüan teha ettevalmistused kõikideks toidukordadeks, ilmselt kasutan palju asendusi ning kahtlustan, et sooja sööki söön ilmselt hommikuti. Vähemalt plaanin seda. Ülejäänud toidd jäävad pigem salatiteks, sest neid on lihtsam ettevalmistada. Samas ma isegi natukene ootan seda katsumust, sest kui kõik läheb nii nagu ma soovin, siis see õnnetunne on nii hea ning annab ainult indu ja motivatsiooni juurde. 

Eilsest avastusest. Eile grillisime, menüüsse valisin endale midagi uut – glasuuritud kana. Ausalt, mina tavaliselt poe valmismarinaadis lihatooteid ei osta. Teen alati ise. Kuna mulle meeldib katsetada erinevaid maitseid, siis ka just sellepärast teen ise. Olen avastanud palju erinevaid maitseid enda jaoks. Aga see glasuuritud kana – maitseelamus omaette. Esiteks mahlane või siis minu grillimiseoskus paranes üle öö 😛 Marinaad kanale oli tehtud üpris magus, kuid mitte häirivalt. Või kuna magusat pole ma peale puuviljade tarbinud, siis tundsin lihtsalt seda magusust. No see oli hea, tõesti hea. Minu jaoks selle suve üllataja. Soovitan.

Söömine söömiseks, see nädal ei hiilga ma eriti trenni tegemisega. Küll olen palju kõndida saanud, sest aktiivsusmonitor küll näitab natuke üle 10 000 sammu, küll aga aktiivsus protsent jääb 70-80 vahele. Täna jääb kahetsusega ilmselt ka vahele, sest plaanin peale tööd esiteks muidugi nädalavahetuse söögiportud valmis seada ning plaan oli ka auto ära pesta ja koristada, et oleks sellega hea nädalavahetusel ringi kruiisida. Autost veel nii palju, et otsustasin bussiga hakata tööl käima – bussiga tööle, kuna elan linnast väljas, siis kasutan maakonna liini. Aga tagasi koju jala – linnaliinibussiga saan tasuta sõita ning sealt on 5 km koju. Vähemalt liikutan ennast ning vahest on bussiga ka tore sõita 🙂

 

Päikest,

-M

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari A.
2180 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Menüü on väga väga kirju ja palju huvitavaid retsepte. Ise poleks poolte toidukordade peale tulnudki.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva