120712 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kuidas lahendada lihtne ülesanne?


Igal hommikul tööle jõudes vaatan üle ka oma Fitlapi nädala menüü, üldjuhul pööran tähelepanu kava viimasele päevale. Täna hommikul tekitas küsimusi lõunasöök – toidu tegemisel midaga keerulist ei ole, lihtsalt arutasin endamisi ning lahendust ei leidnud.

Nimelt, toitumiskavas on lõunasöögiks kirjas mul ananassi-kodujuustumaius – ei ole ju keeruline? Asi pole sellest tegelikult kui keeruline või lihtne see on, vaid minus tekitab küsimusi kodujuustu kogus. Tegemist pole tavalise kodujuustuga, vaid maitsestatud variandiga, juba poes valmis kujul ehk kodujuust murakamoosiga.

Millest siis mure? Valmistoode poes müügil 200 grammises pakikeses. Minu menüü näeb ette, et lõunasöögiks tuleb mul tarbida sellest 200 grammisest pakikesest 165 grammi ehk 0,8 pakki. Aga, mis ma selle ülejäänuga teen? Jääb üle 35 grammi ehk 0,2 pakki. Annan kassile? Söödan mehele, kellele väga toiduga eksperimenteerida ei meeldi ning uusi maitseid proovib ka väga väga ääri-veeri. Viskan minema? Eriti ei tahaks visata, sest toiduraiskamine ei tule kõneallagi. Panen sügavkülma järgmis korda ootama? Kas kodujuustu saab külmutada? Mis selles peale sulatamist saab? Kas kombineerin selle järgmise toidukorraga kuidagi? Ma tõesti ei tea mida teha. Seda maius ma proovida sooviks, sest see maitseb mulle. Või söön ikkagi terve paki, terve 200 grammi ning sellevõrra vähendan mõne muu toiduaine kogus? Söön terve paki ning märgin selle kui "patune toidukord"? 😉 Tegelikult võin selle samas asendada ka tavalise kodujuustuga, olgugi et menüüs seda mulle ei paku. Siis ju ei raiska, sest kodujuustu niisama ostan koju suurema paki? Ma olen segaduses. Või kuidas sellises olukorras peaks käituma? 

Ma hetkel ei hakka rohkem selle üle heietama, sest maiuseni on veel 6 päeva 😀 😀

Täna saan kavast proovida Nõo glasuuritud kana. Härra lubas täna varem tööpäeva lõpetada ning lähme Juminda kanti niisama seiklema ning mereäärde. Õhtusöögi ajaks üks grillipeatus oleks ideaalne 🙂

Päev täis päikest ning loodan, et tänane kiire tööpäev saab veel kiiremini läbi!

 

-M

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari A.
2189 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Menüü on väga väga kirju ja palju huvitavaid retsepte. Ise poleks poolte toidukordade peale tulnudki.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva