120278 kasutajat 505 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kui seda peavalu täna poleks…


Esmaspäev, ärkasin peavaluga. Öösel korraks ärgates tundsin, et kergelt tuikab, kuid ei teinud sellest välja ning püüdsin edasi magada. Hommik on käes ja ikka valutab. Tegelikult 5 aastat tagasi üks hea arstionu diagnoosis mulle migreeni, olen sellega elama õppinud ning olen õppinud eristama tavalise peavalu ja migreeni. Migreeni esineb harva, võibolla kord kuus kui sedagi. Ja kui halb on siis olla. Seda tunnet on raske kirjeldada – kogu maailm on halb ja paha, hea on olla kodus pimedas ja teki all. Mida jahedam on toas, seda mugavam on olla. Migreeniga on süda paha ja samal ajal on külm ja palav. 

Tänane peavalu on õnneks midagi muud kui migreen – ma ise kahtlustan võõrutusnähtusid. Söögiisu nagu ka oli olemas. Pudru, kodujuustu ja kaks muna sõin ära. Keha hakkab vaikselt taas teise toiduga ära harjuma. Suhkrut ju ei tarbi, ka jahutooteid on vähemaks jäänud tunduvalt. Vett tarbin ja puuvilju tarbin ka jälle rohkem. Piimatooteid on menüüs natuke liiga palju, aga nendele leiab asenduse. Piimatooted mulle lihtsalt pole kunagi väga meeltmööda olnud, tarbin neid, aga vähe.

Pean küll tunnistama, et laupäev läks kavast täitsa mööda – äikesetormi kõrvale oli vaja ikka grillile kuuma anda 😀 Aga selle eest oli terve pühapäeva tubli, 100% püsisin toitumiskavas. Trenni peale isegi ei viitsinud mõelda, veetsin härraga kvaliteetaega filme ja teaduslikke saateid vaadates. Mõnus pühapäev oli. 

Eile tahtis ka väike viperus sisse tulla, härra nosis kartulikrõpse teleka kõrvale, mina olin tugev ning isegi ei vaadanud selle paki poole. Mekkisin oma mangot mandlipuruga ning olin õnnelik. Aga siis miski uss mu sees ikka tead ajas selle krõpsupaki poole, jalutasin toas ringi, jõin vett, ei aidanud, ikkagi isutas. Mõtlesin siis et ahh, mis seal ikka, haarasin paki – voilaa! minu rõõmuks oli pakk tühja õhku täis 😀 😀 see tähendab, et pakike oli ilusti tühjaks söödud. Huhh…

Püüan tänase päeva kuidagi oma peavaluga mööda saata, vahepeal õues ümber kontorihoone jalutama ning palju vett jooma. Halb on see, et vahest peavalu tekitab magusa isu – püüan sellest kuidagi ka mööda saada. 

Rõõmustan täna oma -1,9 kilogrammi kaalulanguse üle (alustasin 89,4kg pealt) ning -1cm ümbermõõdu vähenemise üle 😀

-M

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari A.
2175 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Menüü on väga väga kirju ja palju huvitavaid retsepte. Ise poleks poolte toidukordade peale tulnudki.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva