120974 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Superpakkumine - 33 %

Kas läheb lihtsamaks?


Täna hommikul oli kergem ärgata, endiselt veel pealehakkamist ja indu täis. Alguse asi ilmselt. Kergelt süümepiinad küll olid sellest, et eile trenni kui sellist ei teinud, kuid toimetamistega olin ikkagi aktiivne. Lohutan end sellega.

Hommikusöögiks "vaesed rüütlid". Kodus süüa ei jõudnud ning nosisin need tööl laua taga musta suhkruta kohvi kõrvale. Hea vaheldus putrudele ning munatoitudele. Viimasest on küll küllastus tekkinud. Lõunaks ja õhtusöögiks pasta Bolognese, mis ka viis lihtsalt keele alla.

Tööpäeva lõppedes kiirustasin koju, et saaks rattaga sõitma minna. Hea ilm, milleks seda raisku lasta. Jõudsin koju, lemmikloomale ka paar tähelepanu paid, et ta ei kräunuks nõutult, et miks ma välja lähen. Kiire riiete vahetus ja õhtusöök ka kaasa. Mehe tööjuurde on umbes 13 kilomeetrit, aga sõitsin sinna 10 kilomeetrise ringiga. Seega tubli 23 kilomeetrit. Pingi peal õhtusöök, lobisesin mehega natuke ning sõitsin koju tagasi. Ülimalt mõnus on olla. Homme on jalad võibolla natuke hellad, aga saab hakkama. 

Homne päev tuleb ka kiire, hommikusöök ja lõunasöök ettevalmistatud. Plaanin homme otsida internetiavarustest endale ka treeningkava, mõne sellise lihtsama. Plankingu väljakutse 30 päeva peaks ka uuesti elustama. Suve alguses tegime mehega koos seda, õhtul kell 22 teleri ees

Kuidas nägi välja meie trenni tegemine:
Mees: "Kallis, täna trenni teeme?"
Mina: "Ikka teeme!"
Telefonile timer 1 minut ja start
Mees peale 1 minuti möödumist: "See oli hea trenn!" ja pühib higimulli otsa eest.
Ega ta mul tegelikult ülekaaluline pole, kerge kõht on ettetulnud, tal niigi füüsiline töö ja selle eest sööb ka palju. 
Ta on väga toetav mul, vahest küll kiusab mõne sokolaadikommiga. Juurikaid ma teda sööma pole veel väga saanud, aga selle eest krõbistab õunu, pirne ja maasikaid koos minuga meelsasti.

Pole veel väga mõelnud, mis päeviti end kord nädalas kaaluda ja mõõta, ilmselt jääb see pühapäeva või esmaspäeva peale. Eile tegin mõõtmised. Tulemused ei olnud rahuldavad. Tööd on palju ees.

Mis seal ikka, parema "mina" nimel 🙂

 

 

-M

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari A.
2202 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Menüü on väga väga kirju ja palju huvitavaid retsepte. Ise poleks poolte toidukordade peale tulnudki.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva