120274 kasutajat 505 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Alustan algusest


Kolmandat korda soetan endale Fitlap kasutusaja. Jälle alustan algusest. Hea on see, et ka vahepeal olen suutnud omalkäel toitumisega tegeleda ning ka trenni paar korda nädalas teha. Siis kaob isu ära ning laiskus on taas asju ülevõtmas. Järjepidevus pole just mu kõige tugevamaid külgi. Sisestasin endale koguaeg, et mul on liiga kiire teha seda või teist. Aga aega oli laiselda, aias toimetada, sõpradega grillida, ja veel laiselda, siina ja seal olla. 

Kõige kurvem on see, et kaalunumber hakkas juba näitama 90 kg ning minu 159 cm juures on seda palju. Mis ma ikka haletsen ennast. Käsile tuleb ennast võtta. Praegu ma kaaluda ennast ei taha, pigem tahan head enesetunnet, arvan, et nädalalõpuks ka saavutan selle. 

Nädalavahetusel lugesin siin blogisid ning uudistasin oma nädalamenüüd ning erinevaid retsepte. Mulle väga meeldib kokata ning eksperimenteerida. Käisin täna kahes poes ning nädala toidukraami sain kätte 80 euroga ning samuti ei jää ka mees nälga. Leidsin retseptikogumikust palju ka selliseid roogasid, mida saan ka mehele teha. Ta mul eriti värsket kraami ei söö.

Seekord püüan olla ka praktilisem, näiteks kui menüüs on pasta Bolognese või kana-tatra roog, siis teen neljakordse koguse, jagan karpidesse ning sügavkülma. Lõunasööki saab ahjus soojaks lasta, loodan, et lihtsalt see toidutekstuuri ei muuda. 

Hüppenöörilt pühkisin ka tolmu maha ja jalgrattal on ka rehvid täis pumbatud ja käimiskepid on ka nähtaval taaskord.

Kas seekord jätkub mul järjepidevust? Kas ma suudan vähemalt kolmel päeval nädalas pikema rattasõidu ettevõtta? Tegelikult mitte kas suudan, vaid tulebki teha. Tean, et õnnestumise korral on enesetunne super ning gramm lähemal eesmärgile. Säilitan kaine mõistuse, püüan selle söögiga mitte hulluks minna ning püüan igas päevas leida motivatsiooni. 

Tänase päeva olen menüüs püsinud, hiline õhtusöök ootab kokkupanemist, trenni pole jõudnud teha, sest nädalavahetus tööl võttis enamuse jõust. Teen veel mõned kodused toimetused, sätin valmis homse hommiku- ja lõunasöögi ning võibolla hiljem lähen mereäärde pead tuulutama. Täna puhkan ning homme jätkan värskemana.

Loen edasi teiste blogisid, tegelikult toetab see palju. Vahest mõnes blogis tunnen iseennast ära. 

Jõudu!

 

M.

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari A.
2169 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Menüü on väga väga kirju ja palju huvitavaid retsepte. Ise poleks poolte toidukordade peale tulnudki.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva