Kokkuvõte kolmandast nädalast

Täna jälle kaalumispäev ja tulemused enam nii rõõmustavad ei ole. Ise muidugi süüdi, sest kavast iga päev 100% kinni ei pidanud. Ma ei teagi, mis see nädal juhtus. Tulemustest siis nii palju, et kaal 67kg. Nädalaga läks maha 300g ja seda on väga vähe. Hea vähemalt, et ei tõusnud. No ja see kaal. Ma vist pean ikka uued patareid ostma, sest kaal endiselt näitab kummalisi asju. Minu eesmärk oli tänaseks saada viimaseks numbriks 6. Päris naljakas. Osadel siin eesmärk saada esimeseks numbriks 6. Igal juhul, kui kaalule astusin, näitas see 66,8kg. Hetkeks juba rõõmustasin, aga kuna see kaal kipub mind petma, siis astusin teist korda veel kaalule ja oligi 67kg. Ka kolmas kord astusin kaalule ja ikka 67. Kolm on kohtu seadus ja nii ma iga kord kaalungi ennast. No ja tegelikku kaalu ma ei teagi. Nagu ma blogidest aru olen saanud, siis kaalud valetavadki. Aga sellel pole tähtsust. Nii et graafikus ma hetkel pole. Sinisele langevale joonele pole jõudnud, aga pole hullu. Järgmine nädal pingutan rohkem.

Köögis vaaritamine on natuke tüütuks muutunud. Nädala sees üksi mässates on ok, aga nädalavahetusel olen seisnud enamus ajast köögis. Ikka tahaks ju paremaid toite teha, mis võtavad ka rohkem aega. No ja lisaks tegin veel toorjuustukooki, mis tegelikult eriti välja ei tulnud. Ma pole seda kuulsat raamatut ka veel ostnud. Plaanis see kindlasti osta. Seepärast ma ei osanud suurt kooki teha. Põhjatainast tuli liiga palju ja põhi jäi paks. Lisaks ei teinud ma seda mandlijahust vaid kaerajahust. Mandlijahu oli poes hirmkallis. Väike kotike maksis vist 5-6 euri. Nii et see põhi tuli selline kõva ja ääred olid veel kõvemad ja suht maitsetud. See kakao seal sees oli nagu võõrkeha. Oleks tahtnud sellist head muredat põhja, aga eks seda saab ikkagi rohkest võist. Tegelikult ikka kipub nii olema, et kui sa suhkrut koogi sisse ei pane, siis see kook jääb kuidagi maitsetu. Toorjuustu-kohupiima segusse oleks pidanud rohkem sidrunikoort panema. Tegelikult ma panin ikka natuke suhkrut ka. Ja siis veel steviaga suhkruasendajat. Mulle kook kõlbas iseenesest. Kui on ikka magusanälg, siis sobib kõik. Mehe jaoks jäi see kook natuke lahjaks. Täpselt samamoodi ei meeldinud mehele peedi-bataadi püreesupp. Värv oli küll väga ilus ja ta kohe arvas, et ma olen talle ilusa roosa magustoidu teinud. Fetajuustu tükid ka veel peal nagu kohupiim. Pettumus oli suur (kuigi seda välja ei näidatud). See toit oli tema jaoks võõras ja fetajuustu polnud ta varem söönud. Küll aga maitses talle väga kanapasta. See oli tõesti hea.

Trenni ei viitsi ma kodus kuidagi teha. Küll aga olen jalutamas käinud. Teisipäevane jalutamine on kohustuslik. Siis viin keskmise lapse trenni, kus ta on poolteist tundi. Mul pole mõtet tagasi koju sõita ja siis jälle lapsele järele. Selleks õhtuks topin suure käru auto peale ja kui laps trennis, jalutan 1,5h pesamunaga. Kuna tee peale jäi Hesburger ja ilm oli vastikult jahe, siis põikasin sinna sisse. Kõht oli hirmus tühi ja ostsin kanatortilla ja lattekohvi. Ja siis jalutasin pikalt edasi. Sel päeval tegin umbes 8000 sammu. Kolmapäeval tegin kodu ümbruses pika ringi ja sellega sai selgeks, et meie aastane pesamuna ei tahagi enam vankris magama jääda. Kuna ring on umbes 4,5km pikk, siis poolel teel 2km enne kodu hakkas laps vankris karjuma. Paarsada meetrit tassisin teda süles, aga üle 10kg last ju pikalt ei tassi. Jälle vankrisse ja siis kiirete sammudega kodu poole. Lapsel oli küll uneaeg, aga magama ta ei jäänud. Alles kodus jäi oma voodis kohe magama. Niisiis ma enam pikale ringile temaga ei julge minna, millest on väga kahju. Sel päeval tegin esimest korda 11300 sammu. Panin selle trennina kirja ka. Reedel jalutasin lapsega kodu lähedal ja seekord ta jäi ka vankris magama. Sel päeval jäi vaid 500 sammu 10tuhandest puudu. Aga ka see oli hea tulemus.

Nüüd aga peab lõpetama ja kähku duši alla, enne kui pesamuna ärkab. Saab kiire päev olema, sest mees saabub koju. Enne veel vaja nädalavahetuse menüü kokku panna ja poeskäik teha. Ja loomulikult koristamine. Vähemalt jääb mehele mulje, et kõik on enam-vähem korras, mis siis, et nädala sees on kõik segamini. Mees on hea motivaator koristamiseks. Muidu on tavaliselt külalised selleks, aga neid käib meil üliharva.

Ah jaa. Lõpuks ma sain aru, kuidas siin see kommenteerimine käib. Ma ei saanud sellest üldse aru. Alles täna avastasin, et minu esimesele postitusele oli üks kommentaar. Vabandan, et ei vastanud. Mul oli reklaamide vältimise programm Ghostery peal ja see blokkis mul siin osad FB asjad ära.

Meie aia esimesed kevadekuulutajad. smiley Pilt tehtud kolmapäeval.

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse