140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kaal seisab ja magu valutab


No ei ole täna kohe üldse hea päev. Eile hakkas juba kõht valutama tasapisi ja täna hommikul endiselt valutab. Öösel nagu ei tundnudki midagi. See on mulle väga tuttav valu ja juba aastaid kimbutanud. Mõnikord ei saa ma pärast hommikusööki isegi sirgelt seista. Valu põhjust ei tea täpselt. Ise olen mõelnud, et äkki mul gluteenitalumatus. Kõht on jälle punnis ees. Kui vahepeal oli juba 87cm, siis nüüd jälle 94cm. Kõhule vajutades on valus. Valus ei ole ainult siis, kui kopsud õhku täis tõmban. Tõenäoliselt gaasid. Võtsin kolm Espumisani ja kaks No-Spad. Tegelikult ma tean, et ainult valuvaigisti võtab valu ära. Ja need valud kimbutavad mind paar-kolm korda kuus. Ma juba rõõmustasin Fitlapiga alustades, et enam pole kõhupuhitusi olnud ja hea kerge olla. Aga võta näpust. Mis ma siis sõin? Eile õhtul tortilla põhjal pitsa ja täna kaerasüdamega eineleib kanaga. Vägisi tuleb tunne peale, et mulle need jahuga seotud asjad ei sobi. Hea oli olla sellepärast, et sai on menüüst välja jäänud ja muid jahutooteid olen vähe söönud. Huvitav, kas peaks üldse proovima gluteenivaba toidukava.

Lisaks teeb kurvaks see, et kaal seisab. Kui nädalavahetusel nautisin head ja paremat, sõin isegi jäätist vaarikatoormoosiga, kaal kukkus kolinal 66,5 peale. Ühe päevaga praktiliselt 500g. No ja kui alustasin väga korralikult toidukava järgimist, tõusis kaal jälle 67kg peale ja seal ta nüüd on. Täna hommikul küll näitas 66,9kg.

Fitlapiga algus oli paljutõotav. Vist nagu kõigil. Ja siis keha harjub nende toidukogustega. Ma ju veel annan pesamunale rinda ka. 6-7 korda ööpäevas, aga tahaks selle ära lõpetada. Mul pole tähtsust, kui lahja see piim on. Hea oleks, kui see üldse ära kaoks. Aga pesamuna jaoks on piim maailma parim asi ja tema sellest ei kavatsegi loobuda. Nii et tegelikult söön ma tõenäoliselt vähem kui need, kes rinnagatoitva ema toitumiskava järgi söövad. Muidugi ei tea. Äkki organism just selle pärast talletabki kõike vajalikku, et ma veel rinnaga toidan. Rinnapiim sisaldab minuteada päris palju glükoosi, aga kuna mina magusat ei söö, puuvilju tarbin minimaalselt, siis kust see glükoos piima saab. Miks imetavatel emadel on tihti magusaisu. Sest nad tegelikult vajavadki mingil määral juba looduse poolt magusat. Ok, need on minu teooriad ja ei pruugi õiged olla.

Ütlen ausalt, kuigi kirja panen, et järgin kava 100%, siis loomulikult see päris nii ei ole. Ma joon piimaga kohvi. Ma ei näpista seda piima kuskilt mujalt toidust. Ma ei aja juuksekarva lõhki ja ei osta delikatessloomahakkliha. Ostan tavalist loomahakkliha, mida panen natuke vähem toidu sisse, kui asenduses seda tavalist pole. Ma ei söö kohe kindlasti päeva jooksul veel lisaks hunnikutes vabavara köögivilju. Ma läheksin pankrotti. Mul niigi nädala toidukorv alla 60euri naljalt ei tule. Ja tavaliselt saab nädalas veel poes käidud. Enamuses mu toidukorv koosnebki köögiviljadest ja need ei ole praegusel aastaajal kindlasti odavad.

Natuke positiivset ka. Ma olen see nädal tegelikult tubli olnud. Trenni olen teinud nii nagu peab. Esmaspäeval tegin selle pikema versiooni ehk funktsionaalse treeningu. Täna on ka plaanis jõutreening teha vaatamata luuvalupäevale. Eile oli trennivaba päev, aga käisin lapsega jalutamas.

Toitudest nii palju, et magustoidud mul täiega ebaõnnestuvad. Tundub, et ma pole ainuke. Odrajahust pannkoogid ei kõlvanud kuskile. Kaks tükki sai taignast. Ühe suutsin Pro-feel kohupiimaga ära süüa, aga teine lendas prügikasti. Taignas õunaviilud ka ebaõnnestusid. No ja siis ma proovisin seda banaani tassikooki. Seda erilist pudingit mul polnud ja asendasin selle kohupiimapastaga. Seal tassi sees oli ikka päris imelik ollus. Kuna magusaisu oli suur, siis sõin selle ära.

Täna teeme lastega poetiiru. Kuna mu kaal endiselt näitab aiateibaid, siis koukisin patareid välja ja ostan täna uued patareid. Eks siis paistab, kas tuleb kaal minema visata või uued patareid parandavad asja. Ei ole ju ok, et astud kaalule ja näitab 66,5kg. Astud teist korda kaalule ja 67kg.

Ilusat kevadet ja per aspera ad astra!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marimaa
6476 lugemist
Minust

Olen 37-aastane kolme lapse ema. Iga laps on mulle mõned lisakilod andnud, millest oleks vaja lahti saada. Ja siin ma nüüd olengi...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest lõpuks ometi ei pea ma pead vaevama, mida päeva jooksul suhu pista või mida poest osta. Keegi on selle minu eest ära teinud ja mina üritan ilusti sõnakuulelik olla. Toidud on söödavad ja mitmekesised. Valikuid palju. Soovitan igal juhul Fitlapi proovida.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom