141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kaal seisab ja magu valutab vol.1


Tahtsin selle teema positiivselt lõpetada. Eilne ving oli kuidagi väga negatiivne, aga täna on kõik hästi. Ja mis kõige tähtsam – kaal langes ikkagi! Täna hommikul oli ametlik kaalumine ja nubrite kirjapanek. Kaal 66,2kg. See number on juba vägagi meeldiv. Kui eile oli kõht jälle punnis, siis nädalaga siiski 1cm kõhurasvast sain lahti. Samas kõht valutas kuni õhtuni ja ka praegu on imelik tunne sees. Aga puhitusi pole.

Nii et hetkel kolmas nädal alles ja alla olen võtnud peaaegu 2,8kg. Ma arvan, et see on hea tulemus. Kaal langeb aeglaselt, aga kuna ma kava 100% ei järgi ja nädalavahetused on täielikult punased, siis on see isegi väga hea tulemus. Eks igaüks langetab kaalu omamoodi. See nädalavahetus läheb ka punases toonis. Laupäeval on plaanis minna perega välja sööma. Mees teeb välja oma sünnipäeva puhul ehk siis päästab mu kodusest vaaritamisest. Need on toredad päevad, sest jube tüütu on päev läbi köögis püsti seista ja toite vaaritada nagu juhtus minu sünnipäeval.

Kui eile lubasin trenni teha, siis oma lubadusest ma kinni ei pidanud. Toome siis vabanduseks luuvalupäeva. Täna enam vabandust pole ja tuleb ennast liigutada. Tegelikult mulle täitsa meeldib oma ümber retuusid jalga tõmmata ja uue sportrinnahoidja selga tõmmata. Neil asjadel on täiesti salendav efekt. See on küll petlik (või kas on?), aga mõjub suurepäraselt. Ma ei ole eriti edev inimene, aga siis ma hetkeks ikka seisan peegli ette ja imetlen vaatepilti. Ma ei mäleta, millal ma nii vähe kaalusin kui hetkel. Vist siis, kui teine laps oli aastane ja mul tuli üks operatsioon läbi teha. Kuna olin palavikus ja midagi ei söönud, siis langes vist kaal 66 peale. Aga sellest on juba 8 aastat möödas. Igal juhul varsti võib hakata selga proovima riideid, mis hetkel kapis seisavad.

Aitäh Kairitile, kes kommenteeris mu viimast postitust. Sain targemaks veidi, millest rinnapiim koosneb. Ma ei jäta rinnaga toitmist ära mitte Fitlapi pärast. Laps on lihtsalt juba nii suur (1aastane), et aeg on otsad kokku tõmmata. Öised toitmised on kurnavad minu jaoks ja täiesti mittevajalikud lapse jaoks. Muidugi v.a see, et laps vajab lähedust ja seda ta ka saab.

Nii et ärge kohkuge, kui kaal seisma jääb. Me oleme inimesed ja mingi diagrammi järgi kaal nagunii ei lange. Langeb või tõuseb omas tempos ja igal inimesel erinevalt. Ja ikkagi peaks ainult üks kord nädalas end kaaluma. Ise me tekitame endale stressi kaalumistega ja juba selle jama pärast kaal ei lange. Ikka rõõmsalt edasi eesmärgi poole!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Marimaa
6552 lugemist
Minust

Olen 37-aastane kolme lapse ema. Iga laps on mulle mõned lisakilod andnud, millest oleks vaja lahti saada. Ja siin ma nüüd olengi...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest lõpuks ometi ei pea ma pead vaevama, mida päeva jooksul suhu pista või mida poest osta. Keegi on selle minu eest ära teinud ja mina üritan ilusti sõnakuulelik olla. Toidud on söödavad ja mitmekesised. Valikuid palju. Soovitan igal juhul Fitlapi proovida.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom