4 nädalat Fitlapiga ja – 3,1kg

Ongi märkamatult kuu möödas. Aeg lendab ikka kiirelt. 3,1kg kaalukadu tundub hetkel nagu vähevõitu. Enamus teemasid on sellised, kus selline number võetakse nädalaga alla. Aga katsu sa alla võtta kaalust siis, kui oledki juba normaalkaalus. Keha streigib selle vastu. Aga mul on hea meel, et kasvõi 300g läheb nädalas. Lohutan end sellega, et aeglane kaalukadu on tervisele kõige kasulikum. Mingi tark internetilehekülg kirjutas, et minu ideaalkaal on 64,2 kg. Hetkel siis kaalun 65,9kg. 62kg oleks väga tore. Siis võib kaal veel natuke kõikuda.

Eelmisel nädalavahetusel käisime perega väljas söömas. Tõmbasin jalga püksi, mis mahtusid jalga viimati mitu aastat tagasi. Oh, seda ahnet inimest, kes üle pika aja jälle välja sööma viidi. No ei piisanud mulle ju praest. Oli vaja eeltoiduks salat võtta. See koosneski ainult rohelisest maltsast, nagu mees mainis, ja lisaks ahjus küpsetatud juust. Aga seda oli terve taldrikutäis. Sellest oleks mulle täiesti piisanud. Aga ei. Juba oli ära tellitud korralik grillitud pooltoores veiseliha käntsakas, ürdivõi, salati ja friikartulitega. Küll see oli maitsev, aga seda sööma asudes oli kõht juba päris täis maltsast. Ma suutsin selle liha endale sisse ahmida. Friikartulitest osa jätsin järele. Kõrvale võtsin mahla ja juba selle ärajoomisega oli tükk tegu. Ma mõtlesin, et mu püksinööp lendab kohe eest. Püksid olid niigi kitsad. Autos nööpisin püksid lahti ja lukk ka veel lahti. Siis sai inimese moodi end tunda. Ütlen kohe, et see jäigi selle päeva viimaseks söögiks. Kaalu ma vältisin mitu päeva. No ma pole ikka suutnud patareisid ära vahetada. Aga mingeid numbreid kaal ikka näitab.

Fitlapi toitudest üks minu lemmikutest on Caesari salat. See tuli ikka väga maitsev välja. Seda on plaanis ka täna teha. Eile tegin kapsarulle. Need pole ikka need, mis ma muidu olen teinud. Kapsarullid on ühed minu suurimatest lemmikutest, aga nende tegemine võtab väga kaua aega. Segelikult käib sinna sisse toores hakkliha riisiga. Rulle hautatakse ahjus 2 tundi ja siis lastakse alles pruuniks. Hauduvad oma leeme sees ja sellest leemest saab väga hea kastme. Fitlapi rullid on nagu poolfabrikaat. 20min ahjus ei muutnud isegi kapsalehti pehmeks. Eelnevalt praetud hakkliha seal see ka midagi erilist pole. Aga ma tegin neid rulle ka mehele ja tänagi saame koos neid süüa. Ajavad asja ära küll.

Täna on plaanis hakata tegema seda kurikuulsat rullbiskviiti. Ma olen elus vist üks kord teinud rullbiskviiti ja siis tuli välja küll, aga veidi kuiv jäi. Igal juhul täidisega ei maksa koonerdada. Mul on ostetud kompotikirsid sinna vahele. Pole just tervislik, aga mul need nädalavahetused nagunii punased.

Tahaks tegelikult vastlapäeva puhul speltajahust vastlakukleid teha. Ütlen kohe, et pärmitainas ja mina kokku ei sobi. Omast arust teen kõik õigesti ja muidugi retsepti järgi, aga ikka läheb aia taha. See speltajahu juba hirmutab mind. Ega muidu kõik maitsvad kuklid ja koogid pole tehtud väga heast nisujahust. Need kõik muud jahud võivad ju olla tervislikud, aga tervislik ei pruugi olla alati maitsev.

Trenni olen teinud nii nagu kava ette näeb. Jõutrenn enam nii raske pole ja jalgu hullult haigeks ei tee. Samas ma ei teinud seda kolm ringi. Tegin kaks ja kolmanda ringi ajal painultasin ennast. Tahaks rohkem painduvamaks saada. Ma ei suuda püsti seistes näppudega varbaidki puudutada rääkimata käte maha panemisest.

Ilusat kevadet!


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse