Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Päev 2, Küpsevoor 2in1

Päev 2

Jaah, inimesed on mitte omnivoorid vaid küpsevoorid (coctivore). Nali naljaks, sattusin eile Ted Talksi peale, kus sellises lõbusas võtmes toitumisest ja küpsetamisest räägitud. Jagan ka teiega seda vahvat humoorikat kuulamist:

 

Eilse päeva kokkuvõte:

Söök – jäin kava raamesse, juhhuuuuuuu!!!

Õhtul sai külas käidud, pakuti kommi ja kohvi, kuid ma väga kindlameelselt keeldusin pakutavast. No esimesel päeval ei sobi mitte. Pärast koju sõites kaasa veel uuris kas ma äkki tahaks junkfoodi (rase ikkagi) ja ka sellest keeldusin. Pean talle veidi loengut pidama tervisliku toitumise teemadel. Vaatan, et ta ka solidaarselt kasvatab kõhtu koos minuga 😀

 

Magamine

No see oli täiesti metsas. Une leidsin üles alles poole viiest. Ausaltöeldes on selle kõhuga ikka päris keeruline magada. Kaks kuud veel ja siis saab uni uue tähenduse 🙂

 

Liikumine

Muud liikumist ei teinud. Koduseid samme tuli 4800. Õnneks täna on veidi soojem ilm ning saan minna õue tatsama. Praegu sisemine võitlus kas teen oma käigud kõik ühe korraga ja autoga või teen need jupikaupa ja osaliselt jala. 

 

Täna plaanis:

Hommikusöök

Inglise hommikusöök – leib, muna, kurk, salat

Lõunasöök

Ilmselt söön tatart broilerisüdametega. Nämm!

Õhtusöök

Ühepajatoit

Hilisõhune amps

Selleks tegin üht vahvatr jäätist – Siin retsept Kihiline mango-vaarika smuuti

Vaarikate ja mango asemel jõhvikad

Kookospiima asemel vahukoor.. ja ausaltöeldes asendasin selle vahukoore Flora vahustatava Vaniljekastmega ! Ta on nagu vahukoor, kuid seal 12% vaid rasva. Samamoodi vahustatav ja vaniljemaitseline.

Blenderdasin kõik kokku ja chia ka juurde ning torkasin jääkappi. Vahepeal segasin ja õhtuks oli selline maitsev jäätis valmis. Tõenäoliselt teen täna ka, see oli lihtsalt super hea 🙂

Tavalise kodujuustu asemel prooviks Otto oma, äkki on veidi kreemisem. Tere jäi kuidagi kuivavõitu (aga ka väga hea :))

 

Liikumine:

Õueee tšap-tšap!! Kõrge plaan täis saada 16000 sammu. 

 

Motivatsiooniks:

 

Väga powered-up emotsioon on peal, eile sain tehtud väga palju mis mu to-do listides asusid.

Mitu suurt kotti riideid viisin kogumiskasti, palju kaste sorteerisin ja ebavajaliku viskasin. Laste toa korrastamisel andsin suure panuse. Nüüd on veel üks päris suur tegemine jäänud. Pildid printida alates aastast 2006. Oma õnnetuseks avastasin et ma olen välised kõvakad kuhugi kindlasse kohta paigutanud, seega pahapaha. Kui sama power sees, siis suudan ka selle peagi ära teha (kui kõvakad leitud). Olen seda edasi lükanud juba väga pikka aega.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod