141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Õige toitumise salavõti


Vahepeal oli tunne, et jätan väljakutse pooleli. Mingi ime läbima suutsin ennast siiski veenda jätkama ja teate,mis imeline tunne oli täna ärgata, teades et reede õhtu möödus täielikult fitlapi tähe all. Tavaliselt tekivadki tõrked kavasse siis, kui on vaja välja minna, et sõpradega kohtuda. Sel korral olin kavalam ja kutsusin sõbrad hoopis enda juurde. Seega sai lauale panna just seda, mis enda kavassegi sobib ja klapib.

Esialgne eesmärk on märtsi lõpuni vastu pidada ja siis juba enesetunde põhjal edasi otsustada, mida teha. Kinde on see, et üks minu eesmärkidest – vähendada magusaisu on praeguseks hetkeks juba saavutatud. Magusaisu ohjeldamiseks piisab, kui söön ära mõne puuvilja ja rohkem ei olegi vaja. 

Samuti olen püsinud tublisti trennilainel – hopafitiga teen 3 trenni nädalas ja püüan igapäevselt ära juua ka ettenähtud veekoguse. Mõõtnud-kaalunud ei ole ma ennast juba pikalt, kuna see ei olegi niivõrd oluline näitaja, vaid püüan lähtuda enesetundest. Kui hea on olla ja kõht täis, siis järelikult ongi tegemist olnud õige toitumisega. 

Üks asi, millest veidi puudust tunnen, on töökaaslastega lõunal käimine. Rohkem võiks olla valikuid Tartus, kus oleks võimalik fitlapi kavajärgset toitu tellida. Kuna tahan püsida 100%kavas märtsi jooksul, siis ma ei sooviks hakata tegema erandeid, et võtan silma järgi lihatükikese ja salatit ja kartuleid vm kõrvale, sest sellesse toitu võib olla lisatud suhkruid või muud ebasoovitavat. Suur oli mu üllatus, kui lugesin poes valmis värskete salatite (porgand-kapsas jm) karpidelt, et koostisosaks on suhkrud. Minust need salatid sinna poodi igatahes jäid ja läksin haarasin juurikaletist värskeid juurvilju, millest ise salat kokku keerata. Tulles tagasi töökaaslaste juurde,siis olen ka neile fitlapi soovitanud. Üks peamiseid erisusi, kui söön tasakaalus fitlapi toitu või midagi muud, on täiesti tuntav. Nimelt, kui varasemalt kippus pärast lõunapausi ehk väike uni peale tulema, siis praegusel hetkel on pärast söömist uus energialaine ja tunnen ennast suurepäraselt. Selles peitubki minu jaoks õige toitumise salavõti – toit annab energiat ja kosutab, mitte ei kurna keha ja ei väsita. Mõni kord ma lausa kujutan ette, kuidas keha lööb nurru ja laulab suurest õnnest, kui olen taaskord teinud õige valiku Fitlapi roogade näol. Huvitav, kas keegi teist on midagi sarnast kogenud?

Mina soovin jõudu ja jaksu ja püsivat meelt kõikidele fitlapitajatele ja asun nüüd laupäevahommikusi banaanipannkooke küpsetama.
Mariin Kärp
439 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom