Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Õige toitumise salavõti

Vahepeal oli tunne, et jätan väljakutse pooleli. Mingi ime läbima suutsin ennast siiski veenda jätkama ja teate,mis imeline tunne oli täna ärgata, teades et reede õhtu möödus täielikult fitlapi tähe all. Tavaliselt tekivadki tõrked kavasse siis, kui on vaja välja minna, et sõpradega kohtuda. Sel korral olin kavalam ja kutsusin sõbrad hoopis enda juurde. Seega sai lauale panna just seda, mis enda kavassegi sobib ja klapib.

Esialgne eesmärk on märtsi lõpuni vastu pidada ja siis juba enesetunde põhjal edasi otsustada, mida teha. Kinde on see, et üks minu eesmärkidest – vähendada magusaisu on praeguseks hetkeks juba saavutatud. Magusaisu ohjeldamiseks piisab, kui söön ära mõne puuvilja ja rohkem ei olegi vaja. 

Samuti olen püsinud tublisti trennilainel – hopafitiga teen 3 trenni nädalas ja püüan igapäevselt ära juua ka ettenähtud veekoguse. Mõõtnud-kaalunud ei ole ma ennast juba pikalt, kuna see ei olegi niivõrd oluline näitaja, vaid püüan lähtuda enesetundest. Kui hea on olla ja kõht täis, siis järelikult ongi tegemist olnud õige toitumisega. 

Üks asi, millest veidi puudust tunnen, on töökaaslastega lõunal käimine. Rohkem võiks olla valikuid Tartus, kus oleks võimalik fitlapi kavajärgset toitu tellida. Kuna tahan püsida 100%kavas märtsi jooksul, siis ma ei sooviks hakata tegema erandeid, et võtan silma järgi lihatükikese ja salatit ja kartuleid vm kõrvale, sest sellesse toitu võib olla lisatud suhkruid või muud ebasoovitavat. Suur oli mu üllatus, kui lugesin poes valmis värskete salatite (porgand-kapsas jm) karpidelt, et koostisosaks on suhkrud. Minust need salatid sinna poodi igatahes jäid ja läksin haarasin juurikaletist värskeid juurvilju, millest ise salat kokku keerata. Tulles tagasi töökaaslaste juurde,siis olen ka neile fitlapi soovitanud. Üks peamiseid erisusi, kui söön tasakaalus fitlapi toitu või midagi muud, on täiesti tuntav. Nimelt, kui varasemalt kippus pärast lõunapausi ehk väike uni peale tulema, siis praegusel hetkel on pärast söömist uus energialaine ja tunnen ennast suurepäraselt. Selles peitubki minu jaoks õige toitumise salavõti – toit annab energiat ja kosutab, mitte ei kurna keha ja ei väsita. Mõni kord ma lausa kujutan ette, kuidas keha lööb nurru ja laulab suurest õnnest, kui olen taaskord teinud õige valiku Fitlapi roogade näol. Huvitav, kas keegi teist on midagi sarnast kogenud?

Mina soovin jõudu ja jaksu ja püsivat meelt kõikidele fitlapitajatele ja asun nüüd laupäevahommikusi banaanipannkooke küpsetama.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod