Valusad jalad :)

Tänane päev on jälle läinud nagu siuhti.

Hommikul tavapärane puder, lõunaks võtsin Maksiköögi riisi-lõhevormi. Imelik on see, et millal iganes ma Maksimarketisse satun, siis peaaegu et alati on Fitlapi toitudest olemas seda lõhe-riisivormi, aga mitte kunagi ei ole midagi muud. On ainult sildid ja tühjad letid. Ühe korra on õnnestunud mul proovida ka kana-tatrarooga, aga pean tunnistama, et see lõhe-riisivorm maitseb mulle rohkem. Siis on seal veel vist mingeid kotlette ja kanafileed, see tähendab, et olen lugenud siltidelt, et sellised asjad on, aga näinud ei ole kunagi. Kuna eriti tihti tegelikult Maksimarket mulle tee peale ei jää, siis eraldi ei hakka minema ka, et vaadata kas midagi on või mitte. Aga oma kogemusest – olen käinud nii tööpäevadel kui nädalavahetusel, nii hommikupoole kui pealelõunal ja ka päris õhtul, aga alati on olnud seis sama. Kummaline…

No igatahes tänane päev läks jälle pikaks. Mul oli õnneks eile kõpsetatud kõrvitsaseemnekaraskit ka kaasas – selle sõin siis kolmandaks söögiks. Mmm meega – nii hea. Laps käis sõidutunnis ja kuna pidin teda nagunii siis ootama, see on 1,5 tundi, siis otsustasin, et lähen selleks ajaks spordiklubisse. Ühtegi head trenni sel ajal ei olnud, kõndisin siis lihtsalt lindil 5km. Ohh ja nüüd õhtul tunnen, kuidas eilne bodypump on mu jalalihased valusaks teinud. No kükitamist oli seal ju ikka omajagu – isegi seljalihase harjutuste seerias olid vahepeal kükid. Ja mida õhtupoole, seda valusamaks mu jalad jäävad – trepist käia on ikka juba päris paha. Ilmselt on homme veel valus, aga loodan, et tänane kõndimine äkki natuke pehmendas lihaseid ja annab tasapisi järele.

Siis peale seda viisin lapse trenni ka veel ja samal ajal käisin toidupoes ja täiendasin varusid. Poeg tahtis täna õhtul leivasuppi – ostsin siis rukkileiba ja vahukoort. Khmmm – dieet 🙂 Aga retseptis ju nii kirjas. Ülejäänud toiduained olid kodus olemas, Nüüdseks on tal see magustoit juba söödud ja olla väga hea olnud. Endale tegin mustikakama, no ei olnud leivasupi isu kuidagi, aga äkki homme proovin, sest tegin kolmekordse koguse ja jäi ikka natuke üle ka.

Loodan siis homme juba kabedamalt kõndida 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod