Uimane päev

Täna olen kuidagi uimane. Haigutan terve päeva ja käin ringi nagu pea udus. Äkki hakkan haigeks jääma… 

Toitumise osas olen korralik olnud – hommikuks ikka pudru, lõunaks-õhtuks kanapasta suvikõrvitsaga. Õhtuks vist ikka harjumuspärane mustikakama. Seda Suvikõrvitsa-kanapastat jäi veel homseks ka. Noorem poeg sellest eriti midagi head ei arvanud 🙂 Ütles, et makaronid on kuidagi puised (no täisteramakaronid) ja suvikõrvits on ka kuidagi ülearu, või no vähemalt oleks ma võinud seda vähemalt poole vähem panna 🙂 Aga noh – talle ei peaegi kõik toidud maitsema. Tore on see, et ta on avatud igasugu uusi toite proovimagi ja tegelikult leidnud kalkuni-kodujuustukotlettides oma uue suure lemmiku. Neid olen selle kahe nädala jooksul vist vähemalt juba neli korda pidanud tegema. Samuti maitsesid talle väga hakklihaga tortillad. Ühtegi magusamat küpsetist pole veel proovinud, aga nädalavahetusel plaanin ette võtta. Mis on selline hea, aga lihtne teha? Hea oleks, kui oleks kodujuustu või kohupiimaga midagi. Katsun ise ka õhtul natuke retsepte läbi lapata ja vaatan, mis tundub ahvatlev, aga teie võite omast kogemusest soovitada, mis on väga hea olnud ja hästi välja tulnud. 

Samas on väike hirm ka homse kaalumise osas, kuigi tegelikult olen ju päris tubli olnud, aga no naiste kaal on nagu on. Kohe-kohe peaksid päevad ka hakkama ja ilmselt ka seetõttu võib kaalunumber olla natuke erinev sellest, mida ootan. Tegelikult oleks ikkagi tore, kui midagigi oleks alla läinud. Riietest ma küll veel midagi eriti ise aru ei saa ja keegi pole väga ka öeldnud, et oi kas sa oled alla võtnud 🙁 Aga isegi kui tulemus ei ole see, mida ootan, siis ma igal juhul jätkan, sest Fitlapi juures on tõesti tegemist meeldiva ja kasuliku ühendamisega. Neid toite tehes saad nii palju uusi heade toitude retsepte ja mõtteid. Enne oligi toidupoes kogu aeg see vastik mõte, et mida ma siis nüüd jälle täna süüa teen, no ei tule ühtegi head mõtet ja ausalt kokaraamatusse neid retsepte otsima ka ei läinud. Nüüd aga lööd arvuti lahti ja hopsti – hea mõte olemas!

Aga ilusat õhtut kõigile ja homme siis jälle mõõdupostitus 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod