Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Tagasi teel

Ilusat uut aastat kõigile!

Pühad on läbi ja ohh see oli üks raske aeg. Ma ikka patustasin kahjuks no peaaegu et iga päev. Omal on ka piinlik, aga mis on positiivne, et kogu selle jama juures kaal vähemalt seisis, mitte ei tõusnud. Lisaks sellele panin end lolli peaga ja heas usus kirja ka sellele jõuluduellile. Arvasin naiivselt enne jõule, et mul on ikka raudne iseloom ja ma panen ahvatlustele vastu, aga… ei miskit. No igatahes selle duelli ma kaotasin, kuigi tegelikult ka selle kahe nädalaga kadus 900 grammi, mis kogu söömise juures ei olegi nii paha tulemus. Igatahes nüüd olen juba mingit aega õigel rajal tagasi ja tahtsingi teiega jagada oma uut suurt lemmikut.

Hommikut alustasin nagu tavapäraselt jõhvika-kohupiimakreemiga pudruga, teen seda mitte profeeli kohupiimaga vaid tavalise kohupiimapastaga ja jõhvikate asemel panen mustikaid. Aga see teeb kõhu nii mõnusalt täis ja pikaks ajaks ei ole tühja kõhu tunnet tunda. Must kohv juurde ja oligi mõnus. Tööpäeva täna ei olnud, seega otsustasin koeraga ühe pikema tiiru jalutada. Kokku siis nii umbes 6km jalutasime. Eile juba plaanisin teha kõrvitsa-püreesuppi, aga plaanist kaugemale ei jõudnud. Proovisin täna siis selle plaani teoks teha. Tegin kahekordse koguse, et homme saaks ka süüa ja oh sa mu jeerum milline kogus sellest sai! Mõningad lisad/asendused siiski tegin ka – lisaks kõrvitsale ja porgandile panin ka suvikõrvitsat ja kana osas panin suitsutatud kanafileed ja toorjuustu panin 11%-se. Küüslaugu unustasin panna, kuigi mulle küüslauk väga meeldib ja kindlasti oleks veel parema maitse andnud, aga las siis midagi jääb järgmiseks korraks ka katsetada. Selle kanafilee lasin ka blenderis supi sisse puruks ja see andis nii mõnusa sellise suitsuse maitse kogu supile. Isegi mees sõi ja kiitis 🙂 Aga kuna laps ütles, et tema mingeid püreesuppe ei söö, siis tegelikult on teiseks toiduks kanapada, millest küll sujuvalt sai põdrapada igasugu juurikatega, nii et ilmselt teiseks söögiks jääb mulle ka see. Samas on supist veel kõht nii täis, kuigi ma ei suutnud poolt potti seda suppi ära süüa, vaid pigem 1/3. No jääb homseks ka ikkagi.

Igatahes kavatsen edasi tubli olla ja ilmselt igasugu suppidega hakata ka rohkem katsetada. Aavastamisrõõmu on retseptides veel küllaga 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod