143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaks nädalat täis


Tere jälle! Kaks nädalat sai tänahommikuse seisuga täis ja rõõma on tõdeda, et ma olen ikka veel täiega motiveeritud. Olen eelnevalt ka niiöelda korralikuks hakanud ja proovinud süüa vähem ja tervislikumalt jne jne, aga ma isegi ei mäleta, kas see on kaks nädalat kestnud. Pigem ikka nii, et juba esimesel nädalal olen kas hakanud kergelt patustama või lihtsalt loobunud ja söönud ikka tavapäraselt edasi. Või siis kui on olnud mingi väga hea toit kusagil, siis söönud ikka mitu head suurt portsu. Aga nüüd…

Teise nädala kaalumise tulemuseks miinus 1,1kg, ehk siis kahe nädala peale kokku miinus 4,6kg. Päris tore tulemus 🙂 On täiesti reaalne mõte, et järgmisel suvel olengi sale 🙂 Keegi hoiatas mid esimesel nädalal, kui ütlesin, et olen täiega motiveeritud ja toidud on head ja kõht on täis, et oota, kui sul 2 nädalat täis saab, siis on motivatsioon kadunud, aga ei ole! Ja selle kõige juures on imelik ja kummaline ju see, et see kõik on nii kerge. Täiesti uskumatu!

Natuke olen küll selle aja jooksul muutnud oma toidutegemise planeerimist. Enam ei tee ma kolme päeva menüüsid ette ära, vaid pigem ostan juba tuttavaid toiduaineid – kanaliha, kalkuniliha, veisehakkliha jne pluss igasugu juurikaid – külmkappi ja siis panen selle nn põhitoiduaine otsingusse ja valin sealt retsepti. Kui mul midagi sealt retseptist just hetkel kodus pole, siis vaatan, millega saab asendada ja midagi ikka kodus leidub. Kodujuustu-kohupiima-keefiri katsun ka kogu aeg kodus valmis hoida. Igasugu seemned-pähklid jne ostsin esimese nädala alguses jupikaupa koju valmis ja neid nüüd jagub päris pikaks ajaks. Hommiku ja viimanse õhtusöögi olen pannud praegu enda jaoks samaks ja nendeks vajalikud toiduained on mul kogu aeg olemas. Siis jääbki ainult kahe keskmise toidu planeerimine ja küpsetamine. Seda muidugi teen ikka veel samamoodi, et kui söögitegemise ette võtan, siis teen ikkagi suurema koguse, et jätkuks mitmeks päevaks. Samas arvestan ka sellega, et pereliikmed saaksid sealt süüa. Ja tegelikult kõik toimib ja ei oile üldse raske!

Kes veel kahtlevad, alustage, see ei ole raske ja on seda väärt!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!mariaho
11391 lugemist / 3 fänni
Minust

45-aastane kahe poja ema

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Loodan, et lõpuks olen leidnud midagi, mis ka päriselt toimib

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom