Imelik päev

Täna on olnud imelik päev. Toitumisega olen küll korralik olnud, aga kuidagi uina-muina ja väsinud olemine on. Ei tea, kas sellest lörtsisajust või millest.

Söögiga on täna tegelikult selles suhtes imelik, et hommikuks oli ikka mu tavapärane jõhvikapuder ja lõunaks võtsin kaasa küüslaugused kanakintsud porgandi ja lillkapsaga. Ja siis kuskil tund peale lõunasöögi söömist oli kõht gaasi täis nagu õhupall… Tunne oli, nagu oleksin vähemalt 7 kuud rase. Hea, et täna polnud mõõtmise päev – kõhu ümbermõõdu oleks vist suurema saanud, kui alustades. No kannatasin siis vapralt on kõhu urisemist ja punnitamist ja olin nii tubli isegi, et käisin bodypumpis. Ammu polnud käinud, olen eelistanud igasugu cardiotrenne. No igatahes täna ajaliselt sobis ja mõtlesin, et olgu siis. Ohh ma polnud seda kava teinud. Muidu ikka olen pumbis suhteliselt palju käinud, aga vahepeal oli nüüd nii paarikuune auk jäänud. Huuuhhh kui palju kükke tuli teha. Ohh ja eriti need madalad – mitu korda pidin ikka vahepeal jalgu sirutama, jube raske. Ja triitsepsi osa oli ka väga raske. Mul on kunagi küünarnukiluud katki olnud ja siis seda ketast pea taha vibutada on küünarnukkide pärast väga vastik – no mitte otseselt valus, aga ära ei väsi mitte triitseps, vaid küünarnukid.

Ahh aga elasin üle. Homme kindlasti on trepist kõndimisega keeruline 😀

Noh siis kojujõudes polnud mul midagi muud süüa, kui sedasama küüslaugust kana porgandite ja lillkapsaga. Sõingi portsu seda ja nüüd ei aja nii hirmsasti punnitama. Ei tea, mis see päeval oli. Tegin igaks juhuks suure tassi kummeliteed ka peale, et äkki rahustab seda seedimist natuke.

Ükspäev lugesin vist FB grupist, kuidas keegi tegi karaskit kõrvitsaseemnetega ja no nii ajas isu peale. Praegu siis möllisingi taigna kokku ja pistsin ahju. Lõhn on küll hea. Plaanin homme hommikuks süüa ja võib-olla ka jupikese kaasa võtta pealelõunaks. Tegin neljakordse koguse ja selline mõnus leivavormitäis sai. Loodetavasti homseks ikka jätkub mulle ka 🙂 Väike mesi peale ja ma juba kujutan ette, kui hea see on. 

Jään homset ootama 🙂

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod