137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

varahommikune tervitus


No tõesti, ma ei salli hommikuid. Mees naerab mind alati, sest ma reaalselt tukun püstijalu. No ei saa end käima. Ei mõista, miks ma hommikuti nii väsinud ja kurnatud olen. Kas see on üldse normaalne, et nii end tunnen. Praegu olen üleval olnud umbes pool tundi st voodist väljas olnud, voodis vedelesin ka umbes poolt tundi aga hästi ma end veel küll ei tunne. Esmaspäevast hakkab siis rutiin pihta, väiksem piiga läheb lasteaeda. Ta ise eile oli nii õnnetu, et peab nii kaua veel ootama 🙂 ei mingit hirmu uute olude ja kaaslaste ees. Loodan, et see nii jääbki. Kui nad hambaarsti juures käisid, siis said kiita, et on väga julged ja asjalikud. Läksid seal kiskuma, et kumb saab esimesena minna toolile 🙂 Ulme, mina olen terve elu hambaarsti kartnud aga ju olen ka midagi laste kasvatamisel hästi teinud 🙂

Tegelikult olen enda üle natuke uhke ka ja just fitlappi silmas pidades. Ma eile siiski tegin trenni. Taaskord lihastele midagi. Valisin sel korral kolmanda kava ja see meeldis mulle rohkem kui teine ja esimene. Suutsin kõik harjutused pingutusega ära teha, naha sain soojaks aga ei pidanud end ära katkestama 🙂 Alustuseks väga hea. Mulle nii meeldib, et on nüüd selline võimalus, et saab neid kavasid vahetada. Aasta tagasi oli mul sellega probleem, et ühtäkki tüdinesin sellest antud ainsast kavast ära ja pidin hakkama vastumeelselt punnitama. Lõpuks hakkas selle tegemine minema üha raskemaks, sest keha oli selle vastu. No ma muidugi ei tea, kas põhjus oli selles aga ühel hetkel olin rahul, et suutsin kergelt seda kava teha ja järgmisel hetkel läks see üha raskemaks ja raskemaks. Vahepeal võtsin kätte edasijõudnute kava ja see tundus lihtsam kui algajate oma. Järeldasin, et viga peab olema psühholoogiline. Üldse on selline vägistamine ka kavas väga vastik ja tulemust eriti ei anna. Kas see stress mõjub vmt Igatahes ei kao siis ka kilod. Seepärast tahangi end kuidagi…sõbralikult sundida, motiveerida. Vägisi ei saa nagunii. Täna plaanin teha jooksu, ehk saan hakkama. Tänane päev saab küll olema sisutihe nagu eilnegi aga loodan siiski oma heale tahtele. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
154840 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva