137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Trenn kurnab ära


Olen täna nagu hunnik õnnetust. Istun ja ei suuda isegi haigutada, sest olen niiii väsinud. Kuidagi füüsiliselt väsinud. Ometi läksin eile varem magama. 11 õhtul kindlasti juba magasin. Olen ennegi tundnud, et vahest on pikem magamine pigem halb kui hea. Keha on vist harjunud, et saab öösiti 6 tundi puhata, kuigi ka siis olen hommikul väsinud aga mitte nii nagu praegu :S Mingi võimalus jääb siiski, et trenn mõjutas nii, et nüüd selline äpu olen. Iga korraga muutub trenni tegemine üha vastumeelsemaks. Teen hambad ristis aga siis jaksu väga ei ole, harjutused jäävad poolikuks, kuna ei jaksa. Eile samamoodi, iga asi tundus megaraske ning enda sundimine ka ei toiminud ja tegin suht poolikult seda asja. Aga see ei tähenda sugugi seda, et see mind ära ei väsitanud 🙂 Peale trenni lihtsalt istusin maas ja hingeldasin 😛

Eile avastasin veel selle, et olgu kuidas selle magusaga on aga näiteks lihast, on veelgi raskem mööda vaadata. Nimelt eile praadisin liha, sain kahe söögikorra jagu, seega täna ja homme lõuna. Lisaks praadisin ka lastele ja täitsa võimatu oli end vaos hoida. Näksisin ikka mitu tükikest ära sealt. Tean ju küll, et nii ei tohi aga need olid niii head 🙂 Magusast on tunduvalt lihtsam mööda vaadata kui millestki heast ja soolasest. Hilja õhtul tundsin ka veel vastikut nälga. Ometi sõin õhtuks omletti, tavaliselt ma nii tugevat einet õhtul ei võta. Seega avasin jälle hapukurgi purgi ja nosisin sealt mõned kurgid hilisõhtusele juustule lisaks. Need vähemalt andsid sellise tugeva ja hea tunde kõhus.

Veidike hakkab tekkima ka paanika laupäevase ees. Esiteks muidugi söök. Mida kaasa võtta? Eile tahtsi laps salatit aga kartulite keetmine võttis nii palju aega, et täna õhtul siis teen. Küllap siis teen ka endale. Tõenäoliselt aga kartulisalat ei säiliks soojas bussis lõunani ja ma pole päris täpselt aru ka saanud, mismoodi need söömised seal üldse on, proovide vahel või enne esinemist. Eile vaatasin magamiskotti ja rullmatti, mis olid juba nii suured aga sinna lisaks siis vaja vedada söök, esinemisriided…äkki võtaks õhtuks ka midagi ilusamat selga. Samas on praegu õues nii vastikult külm. Prr…mulle ei meeldi sellised asjad, kus on vaja nii palju mõelda ja planeerida, seepärast ei salli ka reisimist. 17-l peaks minema laevaga sõitma aga ma pole kunagi käinud ja seal sama jama…mis selga, mida kaasa…vastik :S Tegelikult tahaks sellest juba loobuda aga kuna kutsuja sõbranna, kel siis sünnipäev ja kellel just raske silmaop selja taga, siis ei taha teda kurvastada keeldumisega. Ma kohe oskan end kinni panna, samas vajan und ja puhkust, kuid seda ei paista küll enne juuli keskpaika. Püüan end reel hoida siin aga üha enam libiseb kõik käest…kurb

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
154864 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva