137216 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

tähelepanu, valmis olla…trenn


Ma kohe ei tea, mis mul selle trenni tegemise vastu järsku on. Eile jäi tegemata, sest olin õhtul nii hirmus väsinud, et ei suutnud. Pea igal õhtul suudavad ka lapsed mind kurjaks ajada, siis kaob jaks ja vaim momentaalselt. Tahan vaid istuda ja molutada või lähen hoopiski voodisse kohe. Tänaseks oli plaan kindel, teen töö juures trenni aga nüüd lihtsalt istun siin. Kui varem oli põhjuseks see, et kabineti kaaslane ju ka siin ja kuidagi imelik teha trenni kui tema kõrval tööd teeb, siis sellest nädalast on tal puhkus ja see põhjus on ära langenud. Lootsin teha enne lõunat aga siis tulid akende pesijad ja nii see aeg läks. Plaanid sassis ja enam ei taha. Justnimelt, ei taha, mitte et ei saaks vmt.

Lugesin just nippidest, kuidas suvist kaalutõusu vältida. Väga mõistlik tundus 🙂 Mul endal on ees üks hull nädal. Kaks sünnipäeva, lisaks nende kahe suurem tähistamine. Jaanipäev ka. Kuna olen sellel lainel, et väga risti ette ei löö, siis saab keeruline olema. 

Täna hommikul olin tegelikult kaalule astudes vägagi rahul, sest kaal oli täpselt sama mis eilegi. Eile ma küll väga palju ei patustanud. Lõunasöök polnud päris kavakohane ning pisikese merekivi kommi ampsasin ka lisaks aga päris õige ju ka polnud. Lisaks lõppes alles nädalavahetus, kus sai pisut alkoholi joodud ja näksitud-söödud kõike, mida hing ihaldas. Mingil määral on aga sisse jäänud see vajadus, et päris igat asja suhu ei topi ikkagi või kui topingi, siis püüan seda teha võimalikult väikeses koguses. Rahul aga ju olla ei saa. Loodan väga, et just täna on see päev, kus saan taaskord kirja panna rohelise märgi oma kalendrisse, viimane roheline oli 1-l kuupäeval. Muidugi ei aita mind sugugi see, et samal ajal on kaal tasapisi langenud. Muidugi mitte selles tempos nagu võiks aga ikkagi…langenud. Enam pole üldse motivatsiooni, et langetada ja kava jälgida. Trenni tegemist aga ei taha küll lõpetada, see mida see mu kehaga teinud on, on imeline. Mida kõhnemaks ise jään, seda rohkem näen neid noori, kes on end käest lasknud. Üsna kahju vaadata, kuidas me oma tervist rikume. Nüüd aga siis riietevahetus ja treenima…ei tohi ometi nii laisk olla.. 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
153347 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva