Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

tähelepanu, valmis olla…trenn

Ma kohe ei tea, mis mul selle trenni tegemise vastu järsku on. Eile jäi tegemata, sest olin õhtul nii hirmus väsinud, et ei suutnud. Pea igal õhtul suudavad ka lapsed mind kurjaks ajada, siis kaob jaks ja vaim momentaalselt. Tahan vaid istuda ja molutada või lähen hoopiski voodisse kohe. Tänaseks oli plaan kindel, teen töö juures trenni aga nüüd lihtsalt istun siin. Kui varem oli põhjuseks see, et kabineti kaaslane ju ka siin ja kuidagi imelik teha trenni kui tema kõrval tööd teeb, siis sellest nädalast on tal puhkus ja see põhjus on ära langenud. Lootsin teha enne lõunat aga siis tulid akende pesijad ja nii see aeg läks. Plaanid sassis ja enam ei taha. Justnimelt, ei taha, mitte et ei saaks vmt.

Lugesin just nippidest, kuidas suvist kaalutõusu vältida. Väga mõistlik tundus 🙂 Mul endal on ees üks hull nädal. Kaks sünnipäeva, lisaks nende kahe suurem tähistamine. Jaanipäev ka. Kuna olen sellel lainel, et väga risti ette ei löö, siis saab keeruline olema. 

Täna hommikul olin tegelikult kaalule astudes vägagi rahul, sest kaal oli täpselt sama mis eilegi. Eile ma küll väga palju ei patustanud. Lõunasöök polnud päris kavakohane ning pisikese merekivi kommi ampsasin ka lisaks aga päris õige ju ka polnud. Lisaks lõppes alles nädalavahetus, kus sai pisut alkoholi joodud ja näksitud-söödud kõike, mida hing ihaldas. Mingil määral on aga sisse jäänud see vajadus, et päris igat asja suhu ei topi ikkagi või kui topingi, siis püüan seda teha võimalikult väikeses koguses. Rahul aga ju olla ei saa. Loodan väga, et just täna on see päev, kus saan taaskord kirja panna rohelise märgi oma kalendrisse, viimane roheline oli 1-l kuupäeval. Muidugi ei aita mind sugugi see, et samal ajal on kaal tasapisi langenud. Muidugi mitte selles tempos nagu võiks aga ikkagi…langenud. Enam pole üldse motivatsiooni, et langetada ja kava jälgida. Trenni tegemist aga ei taha küll lõpetada, see mida see mu kehaga teinud on, on imeline. Mida kõhnemaks ise jään, seda rohkem näen neid noori, kes on end käest lasknud. Üsna kahju vaadata, kuidas me oma tervist rikume. Nüüd aga siis riietevahetus ja treenima…ei tohi ometi nii laisk olla.. 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod