137216 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tagasi :D


No tere kõigile, eriti neile, kes siin juba ammust hallist ajast ja mind veel mäletavad 🙂

Meeldetuletuseks ehk nii palju, et alustasin kavaga jaanuaris 2016, kaaluks oli siis 80 kg. Veidi vähem kui aastaga sain kätte kaalu, millega olin rahul st 65 kg. Õigem oleks vast öelda, et see kaal ületas kõik minu unistused ja soovid 🙂 Jätkasin siis rohkem oma lõbuks, sest olin harjunud et ei pea enam oma peaga mõtlema ja alati oli lihtne valida kava retseptide seast midagi. Üha enam hakkasin neid mugandama. Trenni teha ei viitsinud, toitumisega oli kuidas juhtus. Enamasti kasutasin siinseid sööke aga lasin ka magusal jm hea maitsta kui isu oli. Alguses kaal jätkas langemist, kõige väiksem kaal mida nägin, oli 63 ja see tundus mulle juba liiast. Sügis-talvel kadus ka toitumise jälgimine sootuks aga kaal oli selline…hea. Riiete järgi oli küll aru saada, et sentimeetrid hiilivad tagasi aga kaalunumber ise säilis muutumatuna. Sain selle 65 peale ja olin eluga rahul. Suvel nüüd tegin suure elumuutuse. Kolisin Kesk-Eestisse. Lahkusin töölt ja hetkel olen umbes paar kuud olnud kodune. ja kui aus olla…kaal hakkas nüüd ka tõusma 😀 Selle paari kuuga on tulnud ka paar kilo juurde, seega…tuleb midagi ette võtta.

Täna võtsin end kätte ja alustasin trenniga. Pole trenni teinud umbes aasta ja imestan, et tegelikult on ikkagi mingisugune vorm veel säilinud. Vähemalt suutsin kõik kolm raundi kenasti ära teha ja sellist raskust polnud, et oleks tahtnud pooleli jätta. Õnneks on selle vahepealse ajaga tehtud algajaile erinevaid trenniversioone juurde ja ma ei pea enam oma käte pärast muretsema. Varem hakkas üks harjutustest randmete peale ja juba seetõttu oli raske harjutusi teha. Kui aus olla, on päris hea olla praegu. Võimalik, et homme olen puuhobuste kategoorias treenija aga noh, saab ka sellega hakkama. 

huvi pärast panin ka kohe oma mõõdud kirja. Kõik on jõudsalt suurenenud, nagu arvata võiski. Selle 5 kilo juures olen endale juurde kasvatanud 16 cm polstrit…päris palju, eksole. Kõige vähem on tulnud õlavarrele ja enim kõhule. Täiesti loogiline 🙂 Ja nii see rasv koguneb, isegi kui kaalunumber oluliselt ei muutu, oled juba üsna kohevaks muutunud….

Söömisega ma siiski veel ei tea, kas alustan taas või vaatan kuidas ainult trenn aitaks. Nagunii olen üsna paljus jätkanud kavaga nt eriti ei tarbi nisutooteid…sai, nisujahu jm satuvad mu pere lauale harva. Kasutan majoneesina ikka seda lahjat, lihaks valin väherasvaseid ja hommikuleivale ostan väherasvast sinki, mitte keeduvorsti. Võid ei söö, suhkrut samuti mitte…no muidugi selle asemel olen hakanud sööma kommi, shokolaadi ja jäätist, mida ma varem ei armastanud väga. 

Kokkuvõttes võib öelda, et elame näeme. Hetkel on isegi plaan teha kava järgi süüa täna, kas seda koguseliselt pärast ära jagan, veel ei tea aga mees on mul samuti asjast huvitatud, ehk siis võtangi ette 😀 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
153346 lugemist / 44 fÀnni
Minust

Olen 42 aastane kahe vÀikese lapsega ema. TÀitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jÀlle oma peegelpildiga sÔber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva