136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Taas reede


Nädalad lähevad nii ruttu, et ei saa arugi kui taas on nädal möödas. Ausalt öeldes polegi erilist vahet, kas on tööpäev või nädalavahetus, ikka lõpeb kiirelt ära. Alles olin õepoja sünnipäeval eelmine nädalavahetus ja kohtusin inimesega, kes andis lootust, et näeme taas järgmisel laupäeval st juba homme. Ausalt öeldes olen elevil. See on paganama hea tunne kui keegi viitsib sinu pärast pingutada. Tema sõnad olid, ükski maa sinuni pole liiga pikk…armas, eksole. Samas pelgan seda elevust, sest juba tunnen kuidas otsin vabandusi, et jalga lasta 🙂 Ühel hetkel muutub kõik liiga keeruliseks…aga praegu veel püüan sellele mitte mõelda ja sisimas loodan, et polegi vaja kunagi mõelda. Oleme sõbrad ja las nii olla. 

Öeldakse, et aeg kaob seda rutem, mida vanem oled. Noorena tõesti pidi ootama, et tuleks nädalavahetus, nüüd aga kaob mitu nädalat ja ei saa arugi 🙂 Kui noorena mõtlesin, et vana inimese elu on üks rist ja viletsus. Ainult kohustused, mured, probleemid, siis olen nüüdseks leidnud, et kõike seda on elus tõesti aga ma ei tahaks küll olla enam 20. Need oskused ja arusaamad elust, mis olen saanud, on hindamatud. Olen mõistnud, et ongi nii, et igaüks teeb oma elu selliseks nagu ta soovib. Muidugi, pole keegi kaitstud elus ette tulevate tragöödiate jm eest aga siiski on enda teha, milliseks oled oma mõtted ja tunded koolitanud, mismoodi nende asjadega hakkama saad. Kas näed vaid musta masendust ja teiste osa enda muredes või püüad leida seda, mis teeb sind paremaks inimeseks, õpetab midagi. Ilus jutt, eksole…teoorias olen ma tugev 🙂  kuid tõesti tunnen end tugevama ja paremana kui 20 aastat tagasi. 

Praegu ootan, et lapsed sööks jäätise ära ja siis saaks nad magama panna. Trenni ei teinud ja tõenäoliselt ei tee ka, sel nädalal saab siis 2 linnukest 4st kirja. Kuigi homne trenn on siiski kahe eest. Usun, et see aeg peakski nüüd läbi olema, kus ajan täpikesi taga. Nüüd on oluline, et olen ära õppinud selle, kuidas valida toitu nii, et kaal enam ei tõuseks. Ja trenni teeksin ikkagi enda lõbuks, mitte kellegi teise pärast 🙂 Praegu olen endaga rahul ja kui keegi mäletab minu pea 8 kuu tagust algust, oli mu eesmärk olla oma peegelpildiga sõber. Võib öelda, et see tulemus on saavutatud 🙂 Fitlap toimib M.O.T.T.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
152581 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva